Zobacz wątek - Motocykl 125ccm dla niskiej osoby na co dzień.

Motocykl 125ccm dla niskiej osoby na co dzień.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Motocykl 125ccm dla niskiej osoby na co dzień.

Postprzez Dlx1337 » 30/7/2014, 22:00

- Jakie masz doświadczenie: dotychczas miałem Yamahę Aerox, zrobiłem 6000km jak również yamahę pw 80, około 5000km
- Wiek, waga, wzrost, 16.5, 170cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla: jazda na co dzień do szkoły, sklepu itp, czasem gdzieś ale nie przewiduję dalej niż 150km. szosa 70%, szuter 30%
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? nie wiem
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? max 7500 (najlepiej 7000) na motocykl
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? wystarczający
- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. nakedy, turystyki
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? honda varadero, yahama xt 125 (http://otomoto.pl/yamaha-xt-125-super-m ... 33612.html), derbi mulcahen
chciałbym propozycje motocykli które są w miarę łatwo dostępne do kupienia.
Dlx1337
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A