Zobacz wątek - Pierwszy cruiser do 12 000 zł
NAS Analytics TAG

Pierwszy cruiser do 12 000 zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy cruiser do 12 000 zł

Postprzez piterlap » 23/7/2014, 13:59

Cześć,

W przyszłym roku planuję rozpocząć kurs na kat A. Wcześniej miałem kontakt z motocyklami tylko jako pasażer i nigdy sam nie prowadziłem. Mam 22 lata, 175cm wzrostu i ważę jakieś 70kg.
Nie jestem fanem zawrotnych prędkości i maszyny używałbym raczej do wypadów za miasto, możliwe że zagranicę na kilka dni, ale chcę żeby na luzie poleciał te 120 i nie wypluł flaków. Już od dłuższego czasu przymierzałem się do zdawania prawka, jednak dopiero teraz nowa praca umożliwi mi realizację tego celu.
W ciągu roku jestem w stanie uzbierać około 12 tys. Dysponuje parkingiem podziemnym oraz takim przed blokiem, także jeśli chodzi o miejsce to nie ma problemu. Nie mam za to żadnych ciuchów ani kasku.
Mam na oku dwa modele, które spełniałyby moje oczekiwania.

- Suzuki Marauder vz800 najbardziej mi siÄ™ podobajÄ… 1997,1999r.
- Honda Shadow 750 roczniki od 1995 w górę

1. Czy jest to dobry wybór na pierwszy motocykl?
2. Czy nie będą one za duże, bo wzrostem nie grzeszę ;)
3. Co innego zaproponowalibyście w tej cenie zachowując styl?


Nie speszy mi się, jestem cierpliwy, ale chcę jak najwcześniej zbierać informacje. Też nie jestem jakimś cipskiem, które jak wsiądzie to się zaraz wypier***. Chętnie posłucham waszych wypowiedzi i może jakiś wskazówek na co zwrócić uwagę przy tych modelach.

Pozdrawiam, Piotrek :D
piterlap
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/7/2014, 10:59
Lokalizacja: Warszawa


Re: Pierwszy cruiser do 12 000 zł

Postprzez Karol20 » 23/7/2014, 14:16

piterlap napisał(a):Cześć,

W przyszłym roku planuję rozpocząć kurs na kat A. Wcześniej miałem kontakt z motocyklami


1. Teraz maszz 22 za rok bedziesz mial 23 - A nie bedziesz mogl robic.
2. Wroc za rok, rok to strasznie duzo czasu wszystko moze sie zmienic.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê