Zobacz wątek - Cruiser na A2 (do jazdy na co dzień i wypadów za miasto)
NAS Analytics TAG

Cruiser na A2 (do jazdy na co dzień i wypadów za miasto)

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Cruiser na A2 (do jazdy na co dzień i wypadów za miasto)

Postprzez xedimo » 3/7/2014, 16:58

Poniżej podaję najważniejsze dane:
- Doświadczenie: od 13 roku życia jeżdżę na skuterze (50cc) + 20h na gladiusie 650cc (kurs)
- Wiek, wzrost, waga: 17, 192, 84
- Do jakich celów chcesz używać motocykla: jazdna na co dzień (szkoła i na treningi), weekendowe wypady
- Ile gotówki masz na sam motocykl: górna granica wynosi ok. 20 tys.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie: tyle ile potrzeba (w granicach rozsądku)
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ…: chopper, cruiser
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę: Honda vt750 shadow, Suzuki intrder c800

Prosiłbym także jeżeli ktoś mógłby wypisać wady i zalety motocykli nad którymi rozmyślam (takie wynikające z doświadczeń podczas jazdy owymi modelami).

Za wszystkie sugestie i porady już teraz dziękuję.
xedimo
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9/4/2014, 16:43


Postprzez Mariusz9311 » 6/7/2014, 18:47

Dołączam się do pytania, tylko ze w moim przypadku budżet wynosi okolo 8 tys. Wzrost i wage mam podobną. W gre wchodzi ewentualnie naked, myslalem o hondzie CB 500 badz suzuki gs 500E( nie wiem ktory z nich jest "wiekszy" gabarytowo, glownie chodzi mi o szerokosc baku).
Mariusz9311
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21/6/2014, 20:25




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê