Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motor
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez lagiboy » 18/6/2014, 22:37

skoro tak Ci się podoba eMZeta to jest szansa że spodoba ci się triumph Obrazek i niech to będzie Twoją motywacją :)
Zawsze chciałem mieć dziewczynę która trenuje kickboxing (box ostatecznie) i jeździ motocyklem :) szkoda, że nie jesteś starsza ;)
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Wilczek6663 » 18/6/2014, 23:12

Haha, cóż za marzenia :P Ciesz się, że nie jestem starsza :D Aaa... To świetna motywacja i owszem podoba mi się, taka klasyka jak dla mnie: Cudoo :)
Avatar użytkownika
Wilczek6663
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17/6/2014, 15:58


Postprzez Reksio69 » 18/6/2014, 23:45

Co prawda nie doznałem takich doświadczeń bólowych jak ty i wywaliłem się na zwykłym rowerze, ale przez głupote (ścigałem sie z kolegą) ,,przeorałem'' chyba ze 2m po chodniku i przez 3 tygodnie miałem problem z chodzeniem, a przez 1,5 miesiaca z poruszaniem ręką. Choć pewnie i tak niektórzy mieli ciekawsze doświadczenia :)

Ja polecam MZ RT 125. Fajny wygląd, mało pali, osiągi jak inne 125 i jest dosyć lubiana w niemczech z tego co czytałem.
Reksio69
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3/6/2014, 14:31

Postprzez Wilczek6663 » 19/6/2014, 07:57

No cóż głupota głupotą, ale ważne, że nic poważnego się nie stało :) chociaż tak długi czas z powikłaniami żyć, przez parę chwil zabawy? Nie wiem jak to określić. Całe szczęście poukładane mam w głowie ;) Tylko, żeby kiedyś i mnie nie podkusiło się tak bawić jak Ty. A eMZ-eta ładnie się prezentuje, szwagier ma, więc wiem jak wygląda i ogólnie się sprawuje ;3
Avatar użytkownika
Wilczek6663
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17/6/2014, 15:58

Postprzez madcap » 19/6/2014, 11:07

1. kombi...
masz dużą ofertę na rynku kombi 2-częściowych lub też skompletować sobie coś uwzględniając nogawki spodni naciągane na buty.
a seksistowsko pisząc - widok dziołchy w skórzanych spodniach jest si ;)

2. moja lepsza połowa zaczęła od szkolnej yamahy ybr250. po roku spokojnie przesiadła się na sv650f (to tyle jeśli chodzi o nakedy).

3. imho proponowałbym rozważyć, czy teraz chcesz robić A1, czy jednak poczekać jeszcze i zrobić A2.

4. jeśli ma służyć na dojazdy do szkoły, do zabawy i do nauki to może jednak warto by było rozważyć jakieś supermoto, które są pomijane na tym forum.
dają szansę na odrobinę szaleństwa, której nie zaznasz na golasach czy sportach. poza tym do nauki jazdy świetnie się nadają. no i są lżejsze.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Wilczek6663 » 19/6/2014, 12:10

A1 mam już ;3 dlatego nie będę czekać ani roku dłużej 8) Hmm... o Supermoto to pierwsze słyszę ^..^ jeśli lekkie są to było by super, bo może i jestem silna, ale pewnie nie na tyle by utrzymać potworka co jest 3 lub 4 razy cięższy niż ja ;) Rozważę ten pomysł o Supermoto, na początku zapoznam się ze wszystkim Waszymi radami i na spokojnie podejmę decyzję :) A Kombinezon to już jestem przekonana, że jest mi potrzebny ^^
Avatar użytkownika
Wilczek6663
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17/6/2014, 15:58

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê