Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl - naked - Yamaha, Kawasaki, Honda, Suzuki?
 
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl - naked - Yamaha, Kawasaki, Honda, Suzuki?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez skidmarks » 7/7/2015, 21:37

Ja też 10 lat temu porwałem się na Thundercata, nawinąłem nim sporo. Wiec czas na poziom wyżej. Wskoczyłem na litra ale dalej byłem w ciemnej d***

NA prostej wheelie żaden problem, litr szedł z gazu. +10 puktów do lansu przy kolegach. Zejść na kolano na torze. Też. Dupę zwiesić, kiere przycisnąć w przeciwskręt. Wiózł. Koledzy co jeździli ze mną nie mieli mnie za ciapka ale nei widzieli tylko fajerwerki. Prawda taka ze uratować sie w opresji - zapomnij. Jazda była improwizacją ruchów nie reżyserką. On Panował nade mną.

Przez przypadek cofnąłem się w CBR 600F2. Strzał w dziesiątkę. Odnalazłem się szybko. Poukaładal mi w głowie. Później wróciłem na litry i było tylko lepiej. Deszczyk mały czy burza? Prę do przodu. Wypadki tez miałem. Nie wstyd się przyznać - to nawóz pod doświadczenie.

Po co to piszÄ™?

NA początek miękki motocykl. Zawias bardziej komfortowy, moc liniowa, hamulce bez pozycji "Zero"-"Kosa" , prosta kiera nie clip-ons
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê