Zobacz wątek - Suzuki GSX-R 600 K4 - małopolska
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R 600 K4 - małopolska

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Suzuki GSX-R 600 K4 - małopolska

Postprzez Radek9 » 6/3/2014, 11:39

Witam.
Szukam od dłuższego czasu takiego k4 jednak w okolicy nie było nic ciekawego, aż tu nagle wczoraj znalazłem taką ofertę ;)

http://tablica.pl/oferta/piekne-suzuki-gsxr600-CID5-ID5bscp.html#7252cb3258 (otwórz link)


Wybieram się na wizję lokalną na weekendzie, ale dzwoniłem już do właściciela i do roboty jest: lekko pęknięta czacha, pakiet startowy na wiosnę, opona z przodu.
Z tego co mówił, kupił Gixa z komisu gdzie dostał jakiś papier na potwierdzenie "faktycznego" przebiegu który jest śmiesznie niski ale zobaczymy co i jak ;)

Cena dobra, malowanie takie było jednak brakuje małego elementu pasków pomarańczowych na lewej i prawej owiewce.

Wiem, że z fotek nie wywróżymy, ale czy coś jeszcze rzuciło się Wam w oczy?
Pozdrawiam
Radek9
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12/6/2009, 22:03


Postprzez malomi » 6/3/2014, 11:44

Przebieg można między bajki włożyć... Cena k4 oscyluję na allegro od 11 do 15 K jak dla mnie to coś z tym moto jest nie tak skora za zadbanego trzeba wyłożyć 14k sprzedawcy z pewnością nie zależy na 3k bo właśnie trafił 6 w totka ;] :twisted:
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47


Postprzez Radek9 » 6/3/2014, 11:54

15k to przesada, ale teraz (czyli końcówka zimy-przed sezonem) za zadbaną k4-k5 krzyczą 13-14k - tyle tylko, że gdzieś w centrum Polski, a obecnie w moim obszarze działania niewiele egzemplarzy jest.

Właściciel gdzieś pracuje po za domem, mówił, że tylko na weekendach jest, a powodem sprzedaży jest rozpoczęcie budowy domu (częsta gadka :twisted: )
Na oględziny i tak pojadę z mechanikiem, żeby się w mine nie wepchać ale zależy mi na podstawowej ocenie ze zdjęć ;)
Radek9
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12/6/2009, 22:03

Postprzez january25101984 » 6/3/2014, 14:20

Ta Suzuka była na alledrogo jesienią zeszłego roku, cena była coś około 12.500. I ten sam powód sprzedaży
january25101984
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 5/11/2012, 23:13
Lokalizacja: Nowy SÄ…cz

Postprzez Radek9 » 9/3/2014, 17:54

Byłem dzisiaj na wizji lokalnej i napisze kilka słów opisujących stan motocykla, żeby zaoszczędzić czasu, kosztów i nerwów potencjalnemu nabywcy z forum ;)


Więc tak:
Przebieg śmieszny ale właściciel przez telefon mówił, że ma jakąś gwarancje na przebieg i silnik od komisu w którym kupił moto - jak się okazało później ta gwarancja to napisane "coś" pismem odręcznym i przybita pieczątka komisu; jakiego komisu? MĄDEL BIKES czyli słynny handlarz z Zalasowej k/Tarnowa. Suzi leżała konkretnie na prawej stronie, ogranicznik na półce wyrwany i beznadziejnie przyspawany w dodatku w taki sposób, że kierownica w prawą strone dobija prawie do baku, a w lewą stronę między bakiem jest dużo więcej miejsca. Dekiel prawy uszkodzony - poci się. Moto całe malowane, jedno mocowanie czachy urwane. Niski przebieg wziął się prawdopodobnie dlatego, że licznik został zmieniony - gix był sprowadzony z Niemiec, a prędkość i temp pokazywał w milach/stopniach Fahrenheita.

Jeśli chodzi o jazdę to silnik dobrze pracuje, moto jedzie prosto.

Pod koniec wizyty gość był skłonny sprzedać za 10500zł ale podziękowałem :evil:
Radek9
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12/6/2009, 22:03



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê