Zobacz wÄ…tek - Yamaha XJ 600 Diversion 93'
NAS Analytics TAG

Yamaha XJ 600 Diversion 93'

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Yamaha XJ 600 Diversion 93'

Postprzez vcore » 14/2/2014, 12:06

Zdjęcia motocykla średniej jakości, choć nie robione kotletem.

Mógłby ktoś powiedzieć, czy motor w takim stanie (jak opisany) jest wart tych pieniędzy? Wydaje mi się, że jest to cena rozsądna (przeciętna?), ale nie wiem... Nie chciałbym przepłacić.

Ma być to pierwszy motocykl na przynajmniej jeden sezon, potem wymiana na docelowe... na razie jest to F650GS :)

Czekam właśnie na zdjęcia w większej rozdzielczości które pokażę tutaj w wątku.

http://tablica.pl/oferta/yamaha-xj-600- ... 4wcsl.html

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam
vcore
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28/10/2009, 13:43
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez vcore » 18/2/2014, 10:53

Zdjęcia otrzymałem, ale są identyczne jak na ogloszeniu, więc nie umieszczam ich ponownie.
Prosiłbym o opinię...
vcore
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28/10/2009, 13:43
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez kello » 18/2/2014, 13:58

Jak dla mnie to chyba przednia opona do wymiany, nieznany przebieg ( a pewnie znaczny ), brak przeglądu (ciekawe czemu). Fajnie, że od motocyklisty, niefajnie, że to model sprzed poprawek gdzie zwiększyli średnicę przednich lag i dołożyli drugą tarczę na przód. Trzeba obadać stan techniczny szczegółowo. Czy cena jest dobra to zależy czy ty jesteś w stanie tyle kasy wyłożyć, czy nie. Ja bym tyle nie dał i stargował się na 4000.
kello
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 26/6/2013, 14:25



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê