Zobacz wątek - Yamacha TDM 850 - prośba o ocenę
NAS Analytics TAG

Yamacha TDM 850 - prośba o ocenę

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Yamacha TDM 850 - prośba o ocenę

Postprzez skolim » 26/9/2013, 09:09

Cześć,

Już od jakiegoś czasu przymierzam się doi wymiany motocykla, mój wybór padł na Yamache TDM (przesiadka z XJ 600). Jest najbliżej moich potrzeb, XJ była trochę za niska dla mnie (183cm wzrostu) i nie nadawała się nawet w lekki szuter, gdzie czasem się zapuszczam.
Koniec sezonu powoli wiec szukam na spokojnie i wpadło mi w oko cos takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=3543084433

Wygląda na zadbaną (tylko te xenony :? ), ale zastanawia mnie malowanie nie widziałem TDM w takim malowaniu z czarna ramą i białymi owiewkami. Wszystkie zdjęcia tych roczników widziałem ze srebrną ramą.

Może ktoś wie czy to fabryczne malowanie, czy ktos przemalowywał cały motocykl :?: bo jesli tak to pewnie odpuszczę - tego się bez powodu nie robi.

Z góry dzięki za pomoc
skolim
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/1/2009, 08:08


Postprzez r_shop_d » 26/9/2013, 12:36

Tdm-a z ogłoszenia jest cała malowana, ale wygląda fajnie. Zobacz na żywo jak pracuje skrzynia i silnik. Mi osobiście nie przeszkadza malowany motocykl oczywiście jeżeli nie ma się do czego przyczepić i cena jest odpowiednia :)
Avatar użytkownika
r_shop_d
Świeżak
 
Posty: 278
Dołączył(a): 6/11/2012, 10:32
Lokalizacja: Wrocław




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê