Zobacz wątek - BMW K1200R prośba o ocenę
NAS Analytics TAG

BMW K1200R prośba o ocenę

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

BMW K1200R prośba o ocenę

Postprzez Dzesiu10 » 24/3/2013, 01:34

niedawno pytałem się o motocykl do jazdy z plecaczkiem a ,że udało się wygrać sporo na zakładzie ,że Polska przegra to mam do Was pytanie, co sądzicie o bmw k1200r , doświadczenie mam więc myśle ,że dam radę, ale jak tu wygląda sprawa z plecaczkiem, czy jest mu wygodnie? kusi samo bmw,kusi wał zamiast łańcucha, podgrzewane manetki ,abs i wygląda obłędnie, proszę o ocenę tej sztuki bo mam tam 70 km,może ktoś zna ten salon albo moto, ja widzę ze nie ma ciężarków ale tak to nie mam się do czego przyczepić:):
http://moto.allegro.pl/bmw-k1200r-2006r ... 73834.html
P.S w jednym poście pytam o zdanie na temat moto i o ocenienie motocykla z ogłoszenia za co przepraszam ale nie chciałem tworzyć dwóch tematów:) dziękuje:)
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez Black-Ghost » 24/3/2013, 12:51

No więc tak na pewno Niemcy potrafią budować solidne i bardzo dobrze wykonane motocykle, na dodatek jak sam zauważyłeś są bardzo dobrze wyposażone. Moc w BMW K1200R masz dozowaną bardzo płynnie co nie znaczy nudnie(Honda) ale 163KM w przypadku tego motocykla są aż nad to. Zawieszenie pod turystykę (podobno najlepsze na świecie) Plecaczek też nie będzie marudził bo kanapa jest duża i obszerna. Znam osobiście pana który jeździł na K1200S a to bliźniacze motocykle (aktualnie K1300S) i bardzo sobie chwalił. Co do tej konkretnej sztuki którą zapodałeś nie wygląda źle ale ciekawe czemu brak odważników kierownicy.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez Dzesiu10 » 24/3/2013, 17:32

No właśnie martwi mnie brak ciężarków i naklejka k&n na ramie ,moze coś pod nia jest ,ale wygląda ładnie więc się przejade i dam znać czy ulep czy stoi u mnie w domu:)
Już wiem dlaczego nie ma ciężarków bo jest akcesoryjna kierownica tyle się dopatrzyłem a i sa gmole, jak ktoś coś jeszcze widzi proszę o inf:)
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez skidmarks » 26/3/2013, 13:09

Motocykle naszpikowane eletrojniką z tego co pamietam 44 piny wchodzą do magistrali. Trzeba mieć kogos co sie zna zeby nie wziąść jakiegoś krzaka z poskręcaną u kowala elektryką. Własnie to na ogół sprawia ze lądują w ogłoszeniach.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez Dzesiu10 » 28/3/2013, 10:34

Maszyna nie warta takiego hajsu:
-poobijana rama z prawej strony najbardziej przy naklejce k&n,
- kierownica z k1300 , oprzyrządowanie kiery lata jak łopata, zmieniając kierunki ta kopułka lata jak łopata i ucieka spord reki albo w góre albo w dół,
-śruba spustowa oleju nieoryginalna jakaś z castoramy dosztukowana,
prawa strona silnika, karter złożona na silikon ,że dało się go odrywać od spodu,
-wydech lekko wgnieciony , 2 mm od koła, dopiero po odciągnieciu od koła wyglądało ok ale wydech pod obejmą porysowany,
-wszystko skrzypiało jak w starym polonezie, nie wszystkie śrubki takie same,
- duzo pajęczyn na siatkach przy chłodnicy - stoi dluuugo,
- sprowadzony z usa 4 lata użytkowany w kraju, stoi co najmniej rok,
- nie wiem jak ze stanem silnika bo nawet nie wkładalismy akumulatora bo sam wygląd i jego stan mnie odstraszył,( rama obtarcia,silikon i ten wydech który wchodził na koło tył)
nie polecam, szkody kasy na dojazd!
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Black-Ghost » 28/3/2013, 14:53

No szkoda że ten egzemplarz był w takim stanie. Widzisz po zdjęciach wiele nie zobaczysz trzeba podjechać obejrzeć.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez piotr_motoland » 2/4/2013, 06:52

Zanim pojedziesz,zadzwoń poproś o numer ramy zadzwoń do servisu bmw,najlepiej w niemczech i wszystkiego się dowiesz.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska

Postprzez Harakiri 7 » 2/4/2013, 07:02

Kolego, przede wszystkim pytasz na nie tym forum.

Zarejestruj sie tu

http://www.bmwmotoklub.pl

Zapytaj o ta konkretnie sztuke, sporo ludzi sie tam zna osobiscie i zna motocyklektoryhc na PL rynku nie jest wiele, moze nawet beda znali ten motocykl.

Do turystyki bralbym wersje S kwestia tego jaka masz budowe ciala. R ma o 3 - 4 wyzsza i o 2-3 cm przesunieta polke kierownicy w strone kierowcy. JA w swojej S wymienilem kierownice na superbike, efekt rewelacyjny. Ten z linka ma wlasnie ta kierownice, najprawdopodobniej to LSL.

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez Black-Ghost » 3/4/2013, 12:36

Od tego jest ten dział na forum aby w nim pytać. Harakiri 7 jeszcze jeden taki wpis i skończy się moja cierpliwość :evil:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości




na górê