Zobacz wÄ…tek - Honda nsr 125/50
NAS Analytics TAG

Honda nsr 125/50

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda nsr 125/50

Postprzez Pumba121 » 12/1/2013, 08:50

witam chciałbym się poradzić co do hondy nsr zarejestrowanej na 50. Miałem doczynienia z rożnymi motorami od komarów po motocykle 400 i mam już dość oleju w głowie wiem co taki sprzęt potrafi. Mieszkam na wsi i chciałem spełnić swoje marzenie kupując ten sprzęt wiem co mi grozi jeżdżeniem tak zarejestrowanej maszyny ale czy warto zaryzykować jeżeli mieszkam na wsi? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie robić sobie jaja tak jak na innych forum widziałem takie przypadki dziękuje i z góry dzięki :wink:
Pumba121
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/1/2013, 08:32


Postprzez SkoQ » 12/1/2013, 09:08

Nie wiem jakie masz uprawnienia. Ale jeżeli wiesz co Ci grozi jeżeli będziesz jeździł na tak zarejestrowanej maszynie, to sam zdecyduj. Twoje pytanie wygląda mniej więcej w ten sposób:

Siema chłopaki, wiem co mi grozi za przekroczenie prędkości o 50 km/h, ale czy warto ryzykować i ją przekraczać ? No przecież Ci nikt nie odpowie. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co robisz, jak Cię złapią to przecież nie weźmiesz na mandat pieniędzy od gościa który na forum Ci coś tam powiedział tylko sam będziesz musiał wykombinować skąd kitrać hajs :)

BTW. Jak miałem 14 lat jeździłem na crossie 125 ccm który nie był wogóle zarejestrowany, a jeździłem nim po drogach publicznych. Mnie nie złapali, ale z czystym sumieniem Ci nie napisze żebyś tym jeździł ;)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Pumba121 » 12/1/2013, 12:48

ja tez miałem crossa 125 i jeździłem tak samo jak ty w wieku 13 lat a z reszta kto przestrzega tych 45km/h ? Każdy kto dopadnie skuter czy coś rozblokowuje go i jeździ 60-80 tym skuterem wiec tez łamie prawo nie prawda? Wiec jeżeli kupie taki motocykl to jest to samo co ro-zblokowanie tego skutera i ja nie mam zamiaru jeździć ta nsr 100 czy 160 chce po prostu jeździć spokojnie z głową i cieszyć sie tym wiec chyba wyjaśniłem sobie już problem :)
Pumba121
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/1/2013, 08:32

Postprzez leff » 12/1/2013, 14:04

za chwile wyrwiesz bana, rejestrowanie 125/50 jest niezgodne z prawem - polecam regulamin

kloda
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê