Zobacz wÄ…tek - Turystyk dla nowicjusza
NAS Analytics TAG

Turystyk dla nowicjusza

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Turystyk dla nowicjusza

Postprzez Krecik92 » 12/12/2012, 02:20

Witam wszystkich
Od zawsze krecily mnie motory, jednak nigdy nie moglem sie zmobilizowac i zrobic prawka. W koncu udalo sie Teraz szukam jakiegos turystyka na nowy sezon, jednak na rynku jest tego pelno i nie moge sie na nic zdecydowac. Kwota jaka chcialbym przeznaczyc na sam motor to 7-8000 zl, moglibyscie mi pomoc i podac swoje propozycje, wypisac + i -, oraz na co zwracac uwage przy zakupie(co najczesciej w nim siada). Nie wiem czy to wazne przy doborze motoru ale mam ok 180 cm wzrostu i waze 80 kg. Wiem ze taki lub podobny temat byl walkowany ze 100 razy jednak prosze o pomoc, bo zanim znalazlbym na internecie to czego szukam, to skonczylaby sie zima, a ceny motorow poszlyby znow w gore.
Myslalem o Suzuki SV650s, Bandit 600f, Yamaha FZS 600 Fazer, co do ostatniego dowiedzialem sie dzisiaj, ze znajomy znajomego ma do sprzedania w bardzo dobrym stanie, 2003 rok, z kufrem za 8500, cena troche przekracza to co chcialem przeznaczyc na sam motor, lecz jesli mnie do niego przekonacie i spodoba mi sie, to mysle ze doloze te 500 zl a najwyzej doskladam kasy na stroj przez zime. Co do smigania, to mysle bardziej nad wypadami ze znajomymi pod namioty, na zloty itp niz jezdzeniu po winklach i schodzeniu na kolanko. Bardziej rekreacja niz sport
Krecik92
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/12/2012, 15:02


Postprzez cezary1985 » 12/12/2012, 07:14

Witam kolego jęsli chodzi o fazera za 8500, jeśli jest pewny to bym się nie zastanawiał, ten rocznik w tej cenie to okazja oczywiście jeśli z nim wszystko ok, żeby nie okazało się żę to trzeba zrobić to wymienić. W tej cenie polecam Ci Bandita fajne moto, pozycja wygodna, nie męczy jechałem na takim 1000km non stop i było ok. Co do plusów to pozycja, wygląd niezawodność. Minusy czasem wydają dziwne odgłosy co jak mówią znawcy ten model tak ma Pozdrawiam
Pier.... studia, zostań Ninją
Avatar użytkownika
cezary1985
Świeżak
 
Posty: 197
Dołączył(a): 24/11/2011, 20:48
Lokalizacja: Częstochowa/Hofheim am Taunus


Postprzez r_shop_d » 12/12/2012, 09:36

Też bym się zastanowił nad banditem na Twoim miejscu. Za 8 tys powinieneś wynegocjować cenę dobrej sztuki II gen. Bardzo wygodny motocykl, silnik nie do zajechania. Mój b6 w wilgotne poranki gdy stał pod chmurką lubił czasem nie odpalić. Na początku będzie trochę ciężki ale szybko się do tego przyzwyczaisz.
Avatar użytkownika
r_shop_d
Świeżak
 
Posty: 278
Dołączył(a): 6/11/2012, 10:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cezary1985 » 12/12/2012, 19:38

Bandit jest tak fajnie wyważony że w czasie jazdy w ogóle nie odczuwa się jego masy, ale parking to już inna bajka
Pier.... studia, zostań Ninją
Avatar użytkownika
cezary1985
Świeżak
 
Posty: 197
Dołączył(a): 24/11/2011, 20:48
Lokalizacja: Częstochowa/Hofheim am Taunus

Postprzez motoluka » 16/12/2012, 17:13

Z tego typu motocykli masz jeszcze ZR7.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê