Zobacz wątek - motocykl na codzień, 4-5tyś
NAS Analytics TAG

motocykl na codzień, 4-5tyś

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

motocykl na codzień, 4-5tyś

Postprzez lubiezaiwaniac » 2/12/2012, 21:43

Witam. Szukam jakiegoś fajnego motocykla dla siebie. Głównie to ma służyć mi do rekreacyjnej jazdy(20-40km), dojazdy na działkę(10km), etc. Chodzi mi głównie o małe spalanie i tanie, dostępne części. Będę robić prawko A1, ale słyszałem o tych zmianach. W czerwcu będę miał 18lat, więc jeśli można zdać prawko 3mc przed ukończeniem 18lat(gdzieś tak słyszałem, to zrobię w marcu kat. A2.

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie): 0
- Wiek, waga, wzrost: 17lat, 183cm, koło 80kg
- Do jakich celów chcesz używać motocykla:jazda na co dzień ;po mieście; weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? sporo :)
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? 4-5tyś na moto, ciuchy wstępnie widziałem. Chciałem się dowiedzieć co sądzicie o jeansach motocyklowych z podszywką z kevlaru i ochraniaczami.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? po za laniem paliwa, 500zł starczy?
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ…: sportowe
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? Honda CBR 125. Myślałem tez o nsr, ale dużo pali i dźwięk wydechu jak w komarze :) A np taka yamaha r125 ładne moto, tylko już za drogie.
lubiezaiwaniac
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22/11/2012, 16:47


Postprzez CiastuÅ› <3 » 2/12/2012, 21:51

No to bierz CBR 125, skoro masz taki budżet i tyle. 4T, mała awaryjność, niskie spalanie. Sportem to to nie zalatuje, tylko obudowanym rowerem, ale jak kto woli. Osiągi nie są aż takie złe no i ma lepszy dół niż taka RS/NSR :). LwG! I myślę, że powyżej 250ccm nie powinieneś się pchać, jeśli doświadczenie masz zerowe.
Avatar użytkownika
CiastuÅ› <3
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 5/11/2012, 19:31
Lokalizacja: EPI


Postprzez lubiezaiwaniac » 2/12/2012, 21:53

No wiem, nie chcę się zabić przy pierwszej jeździe. Jak mi się spodoba to się przesiądę na wyższą półkę :> A wtrysk w cbrkach jest w 2007r czy 2008r? Ludzie na Allegro piszą, że są z wtryskiem, a rocznik 2007. Gdzieś z kolei czytałem, że wtrysk wszedł do modeli z 2008r. Na moje to niebiesko-biała cbrka ładnie się prezentuje, ale nie widziałem jej w realu :)

buty np takie mi się widzą: http://allegro.pl/arlen-ness-roz-45-now ... 92518.html i widzę, że schodzą, a bez obniżki kosztują 600zł

A czy lepiej kupic kombinezon( czy w ogóle warto kupić kombinezon na 125tke?) czy kurtke i spodnie osobno?

edit. No gdybym ewentualnie przez zimę zapieprzał to bym jeszcze dozbierął kaski, wtedy w grę weszła by yamaha r125. Fajne moto, siedziałem na nim w realu i wygodny jest. CBRka podobno jest mniejsza :|
lubiezaiwaniac
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22/11/2012, 16:47



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości




na górê