Zobacz wÄ…tek - Honda Super Magna
NAS Analytics TAG

Honda Super Magna

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda Super Magna

Postprzez kreygen » 23/10/2012, 20:35

Witam serdecznie :) Przeglądajc oferty motocykli na allegro wpadła mi w oko honda super magna :) Motocykl niesamowicie mi się podoba więc powoli przymierzam się do tego aby w niego zainwestowac. Aczkolwiek mam pare wątpliwości a co za tym idzie pytan.

1. Patrzac na motocykl z 87' lepiej zainteresowac sie silnikiem 750 czy 700 ? Duza jest miedzy nimi roznica ? Wiem ze 700 byl na rynek amerykanski i boje sie o dostepnosc czesci oraz ich ceny. Wiec ktory jest lepszy ?
2. Czy ten motor jest awaryjny ? Z tego co słyszałem to nie, aczkolwiek chciałym przeczytac opinie ludzi którzy go dosiadali :)
3. Jak stoi ze spalaniem ? Przy raczej spokojnej jezdzie, 50% miasto 50% trasa. ?

Czekam niecierpliwie na odpowiedzi. :)
kreygen
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/10/2012, 20:28


Postprzez Invi » 23/10/2012, 20:55

Magna jest nawet fajna, silnik prawie od sporta itd, co do awaryjności to ze wszystkim można sobie poradzić, ale wymaga dość solidnego podejścia do kwestii serwisu. No i łatwo kupić zaniedbaną sztukę. Świetny pomysł ale dla kogoś kto jako taka ogarnia mechanikę i technikę jazdy.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości




na górê