Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl Honda CM 250
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl Honda CM 250

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy motocykl Honda CM 250

Postprzez rysik007 » 12/10/2012, 07:10

Witam, jestem nowy na forum, od tygodnia mam prawo jazdy, jeszcze nie posiadam żadnego motocykla. W czasie poszukiwań pierwszej maszyny znalazlem Honda CM 250. Bardzo mi sie podoba jednak przeczytałem, że bardzo trudno taki dostać w Polsce.

Chciałbym zapytać czy ktoś może ma namiary na taki motocykl?

Czy możecie polecić coś innego w tej samej klasie, o podobnym wyglądzie ?

Czy duża jest róznica w spalaniu/szybkości/przyspieszeniu motoru Honda CM 250 i Honda CM 400 ?

Co myślicie o podobnym (jednak goryszm przynajmniej pod względem wizualnym) Suzuki GN 250 ?
rysik007
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5/10/2012, 15:24


Postprzez Leon Zawodowiec » 13/10/2012, 15:39

Niedawno też miałem ten dylemat, szukałem czegoś o pojemności 250 - wybierałem pomiędzy gn, cm i el - i kierowałem się funduszem, a $$ miałem naprawdę niewiele. Kupiłem CB250, której nie obserwowałem, i nie żałuję - ma szybkę, bez której nawet przy 90 by mnie chyba zrzuciło z motocykla, i nie wygląda idiotycznie z kufrem (a niestety, gn250 z kufrem wygląda beznadziejnie) czy sakwami. Więc, twój wybór. Jak jesteś z okolic Wawy, to możemy się dogadać, byś sobie obejrzał jak na takiej "małej" (bo waży aż 170kg, to nie gn) CeBuli się siedzi. Gn ma dużo miększą kanapę, ale nawet po 300km na mojej Cebuli (przywiozłem ją spod Rzeszowa na kołach) czułem się bardzo dobrze. Pali też niewiele.

Powiem tak - na placu lepiej się czułem na gn (na początku), bo mały i fajny, ale w trasie (a ja w zasadzie śmigam tylko trasy, do miasta mam 50km) cb jest dużo praktyczniejsza.
Leon Zawodowiec
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/10/2012, 15:35
Lokalizacja: Serock - Warszawa


Postprzez rysik007 » 16/10/2012, 08:24

@Leon
Do Warszawy mam daleko bo jestem ze Szczecina, chyba że w poniedziałek na meczyk do nas przyjedziesz :)

Proszę o więcej odpowiedzi.
http://vlogerzy.com.pl/ (otwórz link)
http://sporttube.youtuberzy.org (otwórz link)
rysik007
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5/10/2012, 15:24



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê