Zobacz wątek - Translap jako pierwszy motocykl?
NAS Analytics TAG

Translap jako pierwszy motocykl?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Translap jako pierwszy motocykl?

Postprzez RavenFlyer » 8/9/2012, 20:29

Jak w temacie.Patrze za motocyklem (pierwszym) i zastanawiam sie nad
Translapem, Pegaso (czy tez BMW650), lub moze czyms podobnym (nie wiem co jeszcze w tym samym segmencie siedzi)
Czy to jest dobry wybor na pierwszy motocykl?
mam 178cm wzrostu i jakies 76 kg, wiec chyba smiesznie na tym wygladac nie bede...
RavenFlyer
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/9/2012, 20:23


Postprzez DaroNTV » 8/9/2012, 21:30

wygladac bedziesz na pewno ok. chociaz nie wazne jak sie wyglada, bo siebie nie bedziesz ogladal ;p wazne jak sie na danym moto czujesz. a podane motocykle jak najbardziej na pierwszy motocykl sie nadają :) bierz śmialo trampka, honda to honda :D
Była: Honda NTV 650, Jest: Honda CBR 900RR
Avatar użytkownika
DaroNTV
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 21/8/2011, 19:54
Lokalizacja: Tuchola


Postprzez RavenFlyer » 8/9/2012, 23:19

Dziekuje za odpowiedz, oczywiscie mialem napisac transALP a nie transLAP.
przymierzalem sie do pegaso, i mi pod tylkiem raczej pasowal, ale nie nastawialem sie na konkretna marke, ale raczej na turystyka. wiec poszukiwania czas rozpoczac :)
RavenFlyer
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/9/2012, 20:23

Postprzez skidmarks » 9/9/2012, 10:43

Jeżeli chcesz posmigać wiecej po szosie niz po szutrach Trampek ze swoją V2 bedzie na pewno lepszy. kultura pracy bije na głowe singla Rotaxa. Motocykl na początek dobry. Łatwo na nim sie określić w którą stronę później iść badziej Off-road czy stricte szose
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr