Zobacz wątek - Honda Hornet 600 03/04
NAS Analytics TAG

Honda Hornet 600 03/04

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda Hornet 600 03/04

Postprzez shaggy130 » 28/8/2012, 15:32

Witam! Mam w planach zakup pierwszego w życiu poważnego motocykla pomijając różne 50 ccm etc. Wiem że na temat Horneta padało juz na pewno wiele stwierdzam jak i pytań lecz dalej męczą mnie pewne niedoczytania których nie mogłem znaleźć więc postanowiłem zapytać. Kieruje głownie pytania do użytkowników owego motocykla lecz jak i do doświadczonych kierowców. A więc na pierwszy ogień chciałbym zapytać o tzw "shimmy" ponieważ tego najbardziej sie obawiam (ponoć czesto moze konczyc sie slizgiem lub niestety gorzej). Na początek nie chce go odkręcać chce po prostu się z nim poznać a na zaczynanie od 250 wzwyż troszkę brak checi do pozniejszej zabawy w sprzedaż. Nie wiem co jeszcze mógłbym zasugerować lecz każde sugestie są mile widziane. Jestem dosyć podjarany wygladem i moca jaka dysponuje Hornet lecz cenie sobie swoje zdrowie i zycie wiec chciałbym prawidłowo sie z bestia obchodzic, pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
Honda Hornet 600 <marzyciel>
shaggy130
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28/8/2012, 15:20


Re: Honda Hornet 600 03/04

Postprzez exaco » 28/8/2012, 17:15

shaggy130 napisał(a):Witam! Mam w planach zakup pierwszego w życiu poważnego motocykla pomijając różne 50 ccm etc. Wiem że na temat Horneta padało juz na pewno wiele stwierdzam jak i pytań lecz dalej męczą mnie pewne niedoczytania których nie mogłem znaleźć więc postanowiłem zapytać. Kieruje głownie pytania do użytkowników owego motocykla lecz jak i do doświadczonych kierowców. A więc na pierwszy ogień chciałbym zapytać o tzw "shimmy" ponieważ tego najbardziej sie obawiam (ponoć czesto moze konczyc sie slizgiem lub niestety gorzej). Na początek nie chce go odkręcać chce po prostu się z nim poznać a na zaczynanie od 250 wzwyż troszkę brak checi do pozniejszej zabawy w sprzedaż. Nie wiem co jeszcze mógłbym zasugerować lecz każde sugestie są mile widziane. Jestem dosyć podjarany wygladem i moca jaka dysponuje Hornet lecz cenie sobie swoje zdrowie i zycie wiec chciałbym prawidłowo sie z bestia obchodzic, pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)


Lepszy byłaby chyba na początek kawa er6n (sam o takiej myślałem, ale byłem na nią zbyt duży). Ta kawa ma fajny wygląd i nie jest za mocna...
Avatar użytkownika
exaco
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 14/5/2012, 10:23
Lokalizacja: Łódź


Re: Honda Hornet 600 03/04

Postprzez shaggy130 » 28/8/2012, 19:40

Lepszy byłaby chyba na początek kawa er6n (sam o takiej myślałem, ale byłem na nią zbyt duży). Ta kawa ma fajny wygląd i nie jest za mocna...[/quote]

A ile masz wzrostu? :) ja mam 185 cm i 71 kg .
Honda Hornet 600 <marzyciel>
shaggy130
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28/8/2012, 15:20

Re: Honda Hornet 600 03/04

Postprzez exaco » 28/8/2012, 22:23

shaggy130 napisał(a):Lepszy byłaby chyba na początek kawa er6n (sam o takiej myślałem, ale byłem na nią zbyt duży). Ta kawa ma fajny wygląd i nie jest za mocna...


A ile masz wzrostu? :) ja mam 185 cm i 71 kg .[/quote]

193cm 115kg - więc ja na niej wyglądałem jak na rowerze - mogę Ci przesłać fotkę ;), ale Ty powinieneś się zmieścić...
Ogólnie motocykl bardzo fajny, poręczny, dość tani w zakupie i łatwy w prowadzeniu.
Ja zakupiłem w końcu gsx600f - ale z Twoją wagą możesz mieć problemy na postoju z przestawieniem tego moto, bo to ciężkie bydle jest..
Avatar użytkownika
exaco
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 14/5/2012, 10:23
Lokalizacja: Łódź

Postprzez jaroaro » 28/8/2012, 23:59

Myślę, że i na szerszeniu sobie poradzi jeżeli ma trochę oleju w głowie.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: się biorą wszy



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na gr