Zobacz wÄ…tek - Komisy w Warszawie i okolicy.
NAS Analytics TAG

Komisy w Warszawie i okolicy.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Komisy w Warszawie i okolicy.

Postprzez sruba133 » 10/6/2012, 17:26

Witam, przymierzam sie do zakupu motocykla . Wiem ze to nie za bardzo dobra pora na zakup lecz wcześniej nie miałem fundusz . Chciałem się dowiedzieć co sądzicie o takich komisach jak "moto-szklarnia " , "armed-bike" ? A moze polecicie mi coś godnego zaufania . Wiem ze były takie pytania ale dość dawno . Mogło się cos zmienić odnośnie opinii o tych "motosklepach" :p
Dla ścisłości to szukam Hondy Hornet albo Yamahy Fazer . Z góry dziękuję za odpowiedzi .
sruba133
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1/4/2007, 19:14


Postprzez Wojciech_Moto » 10/6/2012, 19:15

W komisach też sprzedają robione motocykle, może co najwyżej bardziej wiadomo co było robione. Ja słyszałem niezłe opinie o komisach przy Połczyńskiej, a moto zawsze możesz - co polecam! - sprawdzić w yamaha poland pol position, akurat przy Połczyńskiej. Lub w honda plaza na malowniczej, też super obsługa. Takie sprawdzenie to coś koło 200 pln.
Wojciech_Moto
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 23/6/2011, 21:18
Lokalizacja: Mazowsze


Postprzez sruba133 » 10/6/2012, 19:33

powaznie ? nigdy o tym nie słyszałem . Ale to sprzedający musi wyrazić zgodę na to przecież .
sruba133
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1/4/2007, 19:14

Postprzez darnoko » 10/6/2012, 19:43

a co, myslales sie kupuje na 'piekne oczy i dobre slowo' sprzedawcy?
:D
darnoko
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8/1/2012, 17:25

Postprzez sruba133 » 10/6/2012, 19:48

oczywiście ze nie :D za pierwszym razem jak kupowałem motocykl to targałem za sobą znajomego który jeździł i się "znał" . Ja mimo ze jeżdzę rok nadal nie czuję się na tyle doświadczony żebym sam kupił motocykl .
sruba133
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1/4/2007, 19:14

Postprzez Wojciech_Moto » 11/6/2012, 08:41

sruba133 napisał(a):powaznie ? nigdy o tym nie słyszałem . Ale to sprzedający musi wyrazić zgodę na to przecież .

Jasne, że musi. Ale kupowałem moto niedawno i stawiałem taki warunek (oczywiście przegląd na mój koszt). Połowa od razu rezygnowała. Jedna trzecia grała na zwłokę żeby nie doszło do takiego sprawdzenia, więc z tych ja zrezygnowałem i nie wnikam, czy powody jakie podawali były prawdziwe czy nie. Ostatecznie moto sprawdził jeden z w/w serwisów, i ja, i sprzedający byliśmy zadowoleni, bo on śpi spokojnie, że nie będę miał pretensji i nie będę nachodził go w domu, że czegoś nie powiedział a ja mam spokój, bo wiem co kupiłem i co jest do zrobienia. Jasne, że cena spadła, bo była bardziej adekwatna do rzeczywistego stanu moto. Można też wziąć znajomego, ale w terenie, bez dostępu do sprzętu nie wszystko da się sprawdzić jak w warsztacie.
Aha, poland position umie sprawdzić hondę a honda plaza yamahę;-)
Wojciech_Moto
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 23/6/2011, 21:18
Lokalizacja: Mazowsze



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê