Zobacz wątek - Kawasaki Ninja 250 na większe wyprawy?
NAS Analytics TAG

Kawasaki Ninja 250 na większe wyprawy?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez MANIAK. » 1/6/2012, 16:09

Oj waga to tez nie problem..do wagi trzeba sie poprostu przyzwyczaic..nie bawe sie z 125cc i 250cc kup Er6 a nie pozalujesz..znudzi Ci sie to odblokujesz i jazda..a 250cc ci sie szybko znudzi , znam ludzi co na poczatek kupili 500cc i po sezonie im sie znudzila.
Kawasaki ZX-14R '12.
Avatar użytkownika
MANIAK.
Świeżak
 
Posty: 428
Dołączył(a): 15/4/2012, 17:43
Lokalizacja: jestes ?


Postprzez Deviator » 3/6/2012, 19:33

Słuchaj jak bedziesz uprawiał typowo polski typ jazdy, czyli 300km/h na prostej i 30km/h w zakretach, wyjezdzał tylko w słoneczne dni z sucha nawierzchnia i o umiarkowanym lub zerowym ruchu ulicznym....to po sezonie nawet rakieta ziemia powietrze Ci sie znudzi...Ninja 250 to zajebisty, nie doceniany w Polsce motor.....jak słucham ze lepiej kupic GS 500 niz N250 to mi sie smiać chce. Co do turystyki GoldWing to to nie jest,....ale czy ER-6 jest, aż tak wygodniejsza????
Jak Ci sie podoba to bierz....bo to spoko sprzęt jest.....jak przebywałem w azji to sie naogladałem co to potrafi...
A co do przydatnisci 250 w turystyce....to prosze nie osmieszajcie sie....pomijajac autostrady takim moto wiekszas tras robie w tym samym tempie co takim ER-6.....no ale cóz...brak techniki=zwieksz pojemność!
It's not abt bike...but abt rider...
Deviator
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 3/6/2012, 13:27
Lokalizacja: Mazowsze


Postprzez SHVAYA » 5/6/2012, 22:45

Miałem ninje 250 przez 3 lata i powiem tak: jeśli nie będziesz trzymał ciągle ponad 130kph to motor nie będzie się męczył, powyżej tej prędkości trzeba już trochę cisnąć. A co do przyspieszeń to nie ma żadnych problemów żeby wyprzedzić puszkę jadącą jakies 120kph, przyspieszenie do ok. 140kph jest zadziwiające jak na tę pojemność.

Jak na pierwsze moto jak najbardziej polecam, osiągi podobne pięćsetek, za to jest lżejsza i ma tryliard razy więcej charakteru. Jakbym dla siebie znów wybierał pierwsze moto, też wziąłbym Ninje
Obrazek
Peugeot Vivacity -> '06 Kawasaki Ninja 250 :D:D:D
Avatar użytkownika
SHVAYA
Bywalec
 
Posty: 687
Dołączył(a): 23/11/2008, 19:52
Lokalizacja: Piła, Wlkp

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê