Zobacz wÄ…tek - pierwszy motor dla dziewczyny...
NAS Analytics TAG

pierwszy motor dla dziewczyny...

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez bezimienia » 16/5/2012, 15:22

a Suzuki GS 500F?
Avatar użytkownika
bezimienia
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14/5/2012, 18:06
Lokalizacja: BIA


Postprzez motoluka » 16/5/2012, 15:25

Też będzie ok, jest trochę słabszy i gorzej wykonany, będzie trochę łatwiejszy do znalezienia w tej cenie. Ja tam wolę Hondę za jej jakość wykończenia.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez Seba_ER5 » 16/5/2012, 16:26

Jak kupisz dobry moto to bedzie latwo sprzedac. ja er5 sprzedalem w 2 tygodnie.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez bezimienia » 16/5/2012, 19:21

no właśnie o to chodzi..
Avatar użytkownika
bezimienia
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14/5/2012, 18:06
Lokalizacja: BIA

Postprzez SuzukiMaster » 16/5/2012, 20:53

Ula :) piękne imię :)
Nawiązując do tematu :) podoba się tobie bandit 600S :) Ot się składa że takowego posiadam :)
Co do jego odsprzedaży nie ma z tym żadnego problemu bo to bardzo chodliwa maszyna i bardzo ale to bardzo pożądana :)
viewtopic.php?t=310&postdays=0&postorder=asc&start=760#top
Tu masz wglÄ…d do mojej balbiny :)
Co do tego motocykla :
Nie psuje się, pali około 5l na 100km przy normalnej jeździe i w trasie a przy dzidowaniu 1,2,3... 4 .... normalnie łogień full maneta ... no to do 7.5l -8l na 100km łyknie :D
Pewnie ten ciężar 200kg cię przeraża i zadajesz sobie pytanie .. czy ja to utrzymam ? czy dała bym radę na tym jeździć ? a co jak dojdzie do sytuacji w której będę musiała wycofać moto ?
Otóż Utrzymać oczywiście że dasz radę :) może stojąc obok moto i trzymając je w ręku za kiere odczujesz jego ciężar i do tego strach że się przechyli i spadnie .. ale jak już na niego siądziesz to nie ma bata by spadł :)
Co do jazdy to jak już ruszysz to sama z tego przyjemność :) ciężar w czasie jazdy jest nie odczuwalny wo gule a prowadzenie bandita to ciągły banan na gębie normalnie cud malina :)
Jak już doszło by do sytuacji że musisz wycofać moto na nim siedząc .. zapomnij że dasz radę :D no chyba że lekko z górki i być może coś tam na pięknej prostej powierzchni :d ale jak zejdziesz z moto to luzik do tyłu cofniesz :)
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê