Zobacz wÄ…tek - Pierwsze moto dla wielkiego faceta.
NAS Analytics TAG

Pierwsze moto dla wielkiego faceta.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez motoluka » 14/5/2012, 22:10

FZ6 nie będzie zbyt dobre jak na mój gust. Sam takim jeżdżę i czuje się komfortowo, ale mam 185cm i 90kg wagi, obawiam się, że przy Twoich wymiarach nie byłoby mi wygodnie. Ogólnie będzie bardzo ciężko bo Bandit jakoś specjalnie duży też nie jest...
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez forester » 15/5/2012, 18:45

wrider napisał(a):lol ja mam 186 cm i na wielu sprzetach jezdzilem czulem sie na nich bardzo dobrze( yamaha r6, hornet, fzs 600). I nikt nigdy nie mowil, ze wygladam jak na psie choc tak naprawde mam na to wy... na moto ma sie jezdzic a nie wygladac. ...


Nie zgodzę się, że na motorze tylko się jeździ. Ma też wyglądać i sprawiać frajdę, nie tylko właścicielowi. Przyjemnie jest gdy ludziska oglądają z podziwem. A dobrze jest gdy nie kręcą głowami z niesmakiem albo się śmieją z politowaniem. Ponczek krótko wyraził tą myśl. Każdy ma swoją rację. Ale to co piszesz przypomina mi, że kumpel z którym oglądałem gsr-a mówił, że wyglądam na nim ok. Jeszcze raz się przymierzę, dłużej jak się da. Lewa w górę !
Avatar użytkownika
forester
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13/5/2012, 21:10
Lokalizacja: Karlino


Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê