Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl do 4tys
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl do 4tys

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez szymaniakOL » 25/3/2012, 20:41

uważasz że ER-5 GS 500 GPZ500 nie zapewniają sportowych doznań? Możesz też tańszych XJ 600 poszukać do 5 tys dostanie koło 4 może być ciężko.
Każdy chyba chcąc kupić pierwszy motocykl patrzył z utęsknieniem na mknące R-ki, wpisywał w Allegro yamaha R6 - o 8 tys. super stać mnie. Potem wchodził na forum i po kłótniach w końcu docierało do niego że zakup motocykla nie jest ograniczony budżetem, tylko umiejętnościami. I chociaż ścigacze ładnie wyglądają to trzeba do nich dorosnać (a zapewnienia "noo ale nie będe odkręcał przecież") na nic się nie zdadzą.

O sam fakt jazdy bym się nie martwił, po kilku odkręceniach każdy zyska respekt szczególnie gdy wcześniej się niezbyt z motocyklami stykał. I zrozumie, że żeby dobrze jeździć musi ćwiczyć. A ćwiczyć (mając 4 tys w kieszeni) może tylko na wyżej wymienionych. Bo czy kupi XJ 600 czy R6 to szybko i tak opony nie domknie. A już o wygląd się nie czepiajmy, przyklei naklejkę będzie git :D :P
Avatar użytkownika
szymaniakOL
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22/8/2010, 13:27
Lokalizacja: Olsztyn


Postprzez Kaai » 25/3/2012, 22:14

jak ktoś mówi, że 500 nudne, proszę bardzo:
http://www.youtube.com/watch?v=3-LQkYi5n2I
Jak się chce, to można i na jednym pojeździć i na kolanie, a nie beirzecie 100konne sporty i potem jeździcie jak na rowerach.
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez rafalo » 1/4/2012, 12:42

pietrek7557 napisał(a):
Marcinrednose napisał(a):a ten z tym gs - em
czlowieku za 4 tysie to ze sportowych moto kupisz jedynie szrot !!! i to w zime na mega wyprzedaży.
PS pewnie będziesz musiał dołozyć z 5 koła na naprawe


Postow trolli nie bierz pod uwage. GSa jak najbardziej ze taka kase kupisz, GPZ 500 tez. Natomiast o CB 500 to mozesz zapomniec. Czemu wogole kumpel nie zalozy tematu osobiscie?



bo kumpel nie ma neta i konta założonego a ze ja mam to mnie poprosił żebym podpytał.
rafalo
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30/6/2008, 11:11
Lokalizacja: Międzyrzec podlaski

Postprzez rafalo » 1/4/2012, 12:48

szymaniakOL napisał(a):To że rafalo napisał w poście 'sportowy' nie znaczy że to musi być ścigacz..-.- Ale widać każdy ma kosmiczną zajawkę pisząc weź 600, nie musisz odkręcać albo buu ty durniu masz R6 od roku a i tak nie umiesz jeździć, mistrzu prostej w klapkach Kubota!

Prawda taka że za 4 tys to chyba nic innego niż wyżej wymienione z GPZ na czele się nie trafi. A i tak to będą jakieś roczniki 92. Te 4 tys to po odliczeniu kasku i ochraniaczy już? ^^ (weź poprawkę też na pierwszy bak paliwa :D) Wszystkie CBR'ki z F na czele ja chceta to kupować, ale to nie za 4 tys i nie na pierwszy. Albo, tak na pierwszy! będą części zamienne dla innych przynajmniej.

A że wyżej wymienione nie wyglądają jak te z okładek magazynów i nie mają w papierach V max 275 to już inna sprawa, nie można mieć wszystkiego, tym bardziej na początek.


powiedzial 4 tys za sam motor kask odzież i inne sprawy nie wliczam w to. mysle ze za 4.5 tys tez by kupił kwestia tego w jakim stanie by byl.


Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Wiem ze ze 4 tys to ciężko znaleźć coś w miarę przyzwoitego i dobrym stanie.

Sam sobie kupiłem tydzień temu moto a mianowicie suzuki gsxr 600 k3 i dodam ze jest to mój pierwszy poważny motor. Fakt mam trochę z tym styczności mniej więcej wiem co i jak i powiem ze bardzo dobrze mi się nim jeździ jak się mu manetki powyżej 9 tys obrotów nie podkręci to można sobie w miarę spokojnie jechać.


edytuj posty.. kravec
rafalo
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30/6/2008, 11:11
Lokalizacja: Międzyrzec podlaski

Postprzez Kaai » 1/4/2012, 13:05

jak chciałeś jeździć spokojnie to po kiego grzyba kupiłeś torowy ścigacz? sezon na 200km/h na prostej a potem zwalnianie to 5kmh w zakręcie na pro elo ścigaczach pro elo rajdowców uważam więc za otwarty. nie chcę cię tylko trafić na jakiejś drodze, i jechać za tobą, żebyś nie przyhamował przed zakrętem i zebym ci w dupę nie wjechał.
jakiś temat był fajnie kiedyś opisany o takich ludziach. poszukam
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez rafalo » 3/4/2012, 08:30

Kaai napisał(a):jak chciałeś jeździć spokojnie to po kiego grzyba kupiłeś torowy ścigacz? sezon na 200km/h na prostej a potem zwalnianie to 5kmh w zakręcie na pro elo ścigaczach pro elo rajdowców uważam więc za otwarty. nie chcę cię tylko trafić na jakiejś drodze, i jechać za tobą, żebyś nie przyhamował przed zakrętem i zebym ci w dupę nie wjechał.
jakiś temat był fajnie kiedyś opisany o takich ludziach. poszukam


słuchaj na razie chyba muszę się wczuć w motor nie sądzisz, a jak coś to nie jeżdżę po 200 i w zakręty nie wchodzę po 5 km/h. Nie przesadzaj.
rafalo
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30/6/2008, 11:11
Lokalizacja: Międzyrzec podlaski

Postprzez jaco 1 » 7/4/2012, 10:23

Popieram wypowiedz kolegi mlodziak_waw,utarla sie taka opinia ze jak ktos kupil sportowy motocykl i nie sciera kolan na winklach i nie paluje go na gumie to jest cieniak i nie umie jezdzic.Sam mam tcata i nie zamykam opon i nie mysle nawet o tym zeby go palowac na gumie,moto sluzy mi do szybkiej turystyki i do przemieszczania sie z punktu a do b.
Niestety co do tematu moto do 4 tys zakup moto to dopiero poczatek wydatkow.Pomijam sprawe rejestracji i kosztow paliwa ale jesli chodzi o samo utrzymanie moto w dobrej kondycji to niestety ale wiaze sie to z dalszymi wydatkami.
Mysle ze nalezalo by sprawdzic ile kosztuja czesci eksploatacyjne,wszelkie regulacje itd.
Osobiscie z ekonomicznego punktu widzenia klasa 500ccm jest dosc rozsadnym rozwiazaniem bo jest relatywnie tania w utrzymaniu a jesli ktos szykuje 4 tys. na moto raczej nie spi na pln-ach.
Poza tym moto musi byc dobrze przygotowane do jazdy,jest to gwarancja naszego zdrowia i zycia wiec warto miec to na uwadze.
Dysponujac taka suma sam szukalbym er 5,gpz 500 lub (ta z poza klasy 500)xj 600.
Co moge jeszcze doradzic to nie spieszyc sie z wyborem,ja sam szukalem trzy m-ce aby ustrzelic dobra sztuke i dzis jestem zadowolony.
Mam nadzieje ze chodz ciut pomoglem ,zycze udanego zakupu
szacunek wszystkim na motocyklistom,szerokosci
jaco 1
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/4/2012, 08:59

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości




na górê