Zobacz wątek - Ktory wybrac?
NAS Analytics TAG

Ktory wybrac?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Faelian » 25/3/2012, 00:08

KaG - mamy demokracje (póki co) więc chłopakowi nie zabronisz. Każdy ma swój pogląd - choc też mimo że sam mam R6 uważam że było głupim pomysłem kupowanie jej na pierwszy samodzielny sezon - ale nikt mi nie bronił mysleć wcześniej ;) Niech każdy ma co ssam chciał ;) LWG
Per aspera ad astra
Faelian
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10/8/2009, 10:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Postprzez warmplace » 25/3/2012, 07:23

Kaai napisał(a):
tomek_gda napisał(a):
warmplace napisał(a):Kolega zaczynał od cbr f4i. Może nie jest to najlepszy pomysł na 1wszy motocykl, no ale żyje i ma się dobrze

Wow ale wyczyn, żyje. Jazda na motocyklu nie ma być codzienną walką o życie tylko przyjemnością. Jak świeżak zasiada na sporta to przyjemność na pewno ograniczona jest do pewnego stopnia przez strach. Bo niedaj boże odkręcę za bardzo w zakręcie, albo za mocno wcisnę hamulec w złożeniu. Pozycja za sterami też nie sprzyja nauczaniu.

W złożeniu? Naprawdę myślisz, że jak ktoś kupił sporta na pierwszy motocykl potrafi się składać w zakrętach? Szczerze wątpię. Pewnie jeździ jak na rowerze, tyle, że na sporcie. 0 techniki. Im większy motocykl na początek, tym trudniej się wsyzstkiego nauczyć.

@topic, nie bierz niczego czego wymieniłeś.


No tak najlepiej wybrać jedno zdanie z całej wypowiedzi i zacząć słynne już na forum polowanie na czarownice na 600 :) Przeczytaj całość, a nie komentujesz nie mając pojęcia.
1) Moj kumpel nie srał w gacie za kazdym razem jak wsiadał na moto - bez przesady chyba cbr f4i to nie jest moto, które jest zupełnie niekontrolowane. Nie wiem skąd wywnioskowałeś, że nie czerpie przyjemności z jazdy. No pewnie wiesz lepiej niż ja co on czuje, bo w końcu do tego sprowadza się pewnie Twoje myślenie - "wiem lepiej"
2) Nie jeździ też na kwadratowo - może rossi nie jest, ale bez przesady
3) cbr f4i jest jednym z bardziej przyjaznych 600 scigaczy i nie zabija jak na niego wsiądziesz
4) przeczytaj może co napisałem, a napisałem, że nie jest to najlepszy pomysł na 1wszy motocykl, ale wizja niechybnej smierci po jeździe tym motocyklem jest mocno przesadzona :)
5) Jeszcze raz napisze, co byś pojął - NIE JEST TO NALEPSZY POMYSŁ NA 1wszy MOTOCYKL, no ale chyba wszyscy wiemy, ze przesada jest niedobra w każdym wypadku.
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20


Postprzez Kaai » 25/3/2012, 12:25

A zapewne i w nagłówku same, '18letni motocyklista zabity', '19latek wjechał w tira', '18latek zabity', etc.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez kiniek93 » 25/3/2012, 16:50

rozumiem ze 600 na pierwszy to przeginka... ale no wczesniej troche jezdzilem, nie mialem z tym doczyniena tyle co inni... mam 19lat i 180wzrostu i tylko 66kg wagi... jezdzilem wczesniej Yamaha TZR50 i TZR80, z czego 50 przez 2 lata, jezdzilem tez sporo na RS125, no i mialem tez troche doczynienia wlasnie z CBR F4i... nie moge powiedziec ze potrafie jezdzic, ale glupi pod tym wzgledem nie jestem... najwiecej doswiadczenia nie mam, ale lezalem na Aprilii i wiem jak to jest... dlatego pytam was jaki bylby najlepszy wybor pod wzgledem wytrzymalosci, kosztach eksploatacji i wgl charakterystyki jazdy
Ostatnio edytowano 25/3/2012, 21:27 przez kiniek93, łącznie edytowano 1 raz
kiniek93
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12/8/2009, 11:37

Postprzez Kaai » 25/3/2012, 17:38

sporty są droższe we wszystkim
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr