Zobacz wątek - Bandit - która wersja
NAS Analytics TAG

Bandit - która wersja

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Bandit - która wersja

Postprzez kajak » 12/2/2012, 16:54

Witam,

ChciaÅ‚bym Was prosić o pomoc…
Na początku dodam, że dopiero zaczynam przygodę z jednośladami :)
Dla wielu z Was zapewne bÄ™dÄ… to bÅ‚ahe rzeczy, o które pytam, ale pewnie każdy tak zaczynaÅ‚ ;) Dodam również, że korzystaÅ‚em z opcji szukaj czy google…
Mianowicie, chciałbym stać się posiadaczem bandziorka i tutaj pojawiają się pytania..
Jest ich kilka wersji 600, 650, 650n, s… z wtryskiem, z gaźnikiem, z abs’em, bez itd.
Model, który mnie interesuje..? hmm.. najlepszy ;)
Jeśli chodzi o sam wygląd to podobają mi się te z okrągłą lampą, z czarnym silnikiem i z plastikowymi lusterkami, nie wiem czy każdy z modeli występował w takich opcjach..
http://www.diltoo.com/Photos/6/6662-sus ... 50-n-2.jpg

CoÅ› o mnie:
Jak już pisaÅ‚em, jestem ‘Å›wieży’ jeÅ›li chodzi o jazdÄ™ itd.
Waga 70-80kg, wzrost 172cm.
Motor służyłby do przejażdżek rekreacyjnych, wieczorami po pracy żeby się zrelaksować, raz na jakiś czas może gdzieś dalej w trasę.
Jeśli chodzi o budżet na sam motor to myślę, że ok. 10tyś. (na początku myślałem, że trochę mniej, ale chciałbym mieć coś w miarę nowego). Do tego dojdzie jeszcze jakiś kask (też kilka stówek, buty i ciuchy).

Gdyby ktoÅ› mógÅ‚ napisać, która wersja jest hmm.. tÄ… ‘lepszÄ…’ wersjÄ… itd.
Wskazówki mile widziane :)

Z góry dziękuję za każdą opinie na ww temat.

Pozdrawiam
kajak
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/2/2012, 16:06


Postprzez adamRS » 12/2/2012, 17:28

Ten z linka który podałeś to 650 jeszcze chłodzony powietrzem i olejem, do tego posiada gaźniki. Jest to wersja N, czyli bez owiewki. Są produkowane od 2005 do 2007 roku chyba. Później już są chłodzone cieczą i zasilane wtryskiem paliwa. Ogólnie bandzior ma bardzo wytrzymały silnik. Do 10 tys. zł powinieneś dorwać właśnie taki model z Twojego linka, aczkolwiek jest to dolna granica dla tego modelu. Na tego nowszego, chłodzonego cieczą raczej Ci nie wystarczy.
Avatar użytkownika
adamRS
Świeżak
 
Posty: 486
Dołączył(a): 6/2/2010, 17:12
Lokalizacja: Wieluń/Poznań




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê