Zobacz wątek - Yamaha Virago 125 !.

Yamaha Virago 125 !.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Yamaha Virago 125 !.

Postprzez maciejej11 » 14/10/2011, 18:54

Siemka. To mój pierwszy post więc chciałbym się przedstawić : Jestem Maciek, mam 16 lat i jestem z podkarpacia. Mam do Was pytanie. Chciałbym kupić swój pierwszy motor coś typu choper, ale nie za mocny (chciałbym taki 125 ponieważ umiem jeździć ale nie na wysokim poziomie, więc chciałbym żeby motor służył pół do nauki, a pół już do konkretniejszej jazdy.) Znalazłem na internecie wpisy o Virago 125 i chciałbym się Was spytać czy ten motor byłby w sam raz czy może jakiś inny? Chciałbym żeby mi posłużył z 2 sezony, bo najprawdopodobniej potem kupię inny, ale chodzi o to, żeby nie był zbyt zawodny :) I jeszcze jedno pytanko do virago 125 : Na jednym forum znalazłem wpis jakiejś osoby, że ma 184 cm wzrostu i wyglądał głupio na tym motorze. To prawda, że się tak wygląda? Prosze o szczere odpowiedzi :)
maciejej11
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.