Zobacz wątek - Kupie jakąś 125-tke w plastiku do 4 tysięcy ;)
NAS Analytics TAG

Kupie jakąś 125-tke w plastiku do 4 tysięcy ;)

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kupie jakąś 125-tke w plastiku do 4 tysięcy ;)

Postprzez Mroku17 » 30/9/2011, 18:31

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy na forum, wiec mam nadzieje że zamieściłem temat w odpowiedniej zadkładce ;d Mam 17 lat i dopiero zaczynam przygode z jednośladami (Skutera nie liczę xD) i chciałbym coś w plastiku. Przeglądałem allegro ale wiecej tam handlarzy niż prywatnych właścicieli, chciałbym coś pewnego co nie rozkroczy sie na drodze ^^ i nie będzie jechało 80km/h max bo powyżej to strach sie bać xD mam nadzieję że ktoś z was posiada takie moto do sprzedania co w stanie będzie pojeździć bez wkladu finansowego przynajmniej dwa sezony(tłoków nie wliczam :lol: ) wszystkie propozycje sprzedaży prosze pisać w poście :) Pozdrawiam serdecznie "pale nie dusze".
Mroku17
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28/9/2011, 14:09
Lokalizacja: Sączów


Postprzez samotny » 30/9/2011, 21:11

witam, mam do sprzedania apkę, 125 RS, 2003 rok, jeżeli jesteś zainteresowany dalszymi info odezwij się na gg: 31733019, pozdro
samotny
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30/9/2011, 21:01
Lokalizacja: Bartoszyce




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê