Zobacz wÄ…tek - Hyosung GT650.
NAS Analytics TAG

Hyosung GT650.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Hyosung GT650.

Postprzez maciek_85 » 2/9/2011, 11:15

Witam, w mojej okolicy znalazłem motocykl Hyosung GT650 za 5000 zł z 2004 roku z deklarowanym przebiegiem coś ok. 20000 km, mam pytanko czy warto taki motocykl kupić oraz czy jak bym go chciał sprzedać np za rok to będę musiał go wystawiać za 2-2500 czy może sprzedam go za podobne pieniądze co kupuje np 4-4500 czyli generalnie może ktoś jest w stanie powiedzieć jak mocno tracą na wartości takie motocykle?

Ogólnie o samym modelu słyszałem, że jest to koreańska wersja SV i stosunkowo udana konstrukcja, nie powinno być problemów z częściami bo pasuje większość od suzuki, a ponieważ to naked to nie ma kłopotu z "plastikami".
maciek_85
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 24/12/2010, 22:09
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez regis440 » 2/9/2011, 13:01

ogolnie to jest dosc dobry motocykl, na wlasnym doswiadczeniu sprawdzone, tych czesci co pasuja z sv nie ma tak duzo, sa podobne ale inne, rama (stalowa), zawieszenie, kola, hamulce(tarcze chyba sa jak w R1 :) ) sa inne

silnik jest ok, ladnie ciagnie w kazdym zakresie obrotow, zawieszenie tez (UPD ;) regulowane ), hamulce 310mm sa ok - troche gumowe, moze przewody w stalowym oplocie by pomogly , ogolnie motocykl jest wiekszy od SV ma chyba wyzej srodek ciezkosci,

osprzet jest kiepski - drgajace lusterka, zacinajace sie przelaczniki(stop, boczna nozka itp), plastiki sredniej jakosci - z czegos musi byc nizsza cena

z odsprzedaza moze byc ciezko ;(,
regis440
Świeżak
 
Posty: 220
Dołączył(a): 9/9/2010, 14:22




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości




na górê