Zobacz wątek - Pierwsze dwa kółka
NAS Analytics TAG

Pierwsze dwa kółka

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez dokter » 1/9/2011, 20:30

Glenroy napisał(a): zasłyszałem tylko, że GS może być ciut przy mały jak na moją posturę,


Przymierz się do jakiegoś. Własne doświadczenia w tej materii są ważniejsze niż "plotki" :D

I naprawdę ilość cylindrów nie ma nic do oddawania mocy/agresji motocykla :D
Life is deadly.
Avatar użytkownika
dokter
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 19/7/2010, 20:59
Lokalizacja: Pomorze


Postprzez Invi » 1/9/2011, 20:39

dokter napisał(a):I naprawdę ilość cylindrów nie ma nic do oddawania mocy/agresji motocykla :D


Tak, to porównaj sobie jakieś 660 z jednym garem do R4. Zależy co uznać za agresję, jakby coś o pojemności GS'a podzielić na 4 gary to kręciłoby się pod sam sufit i byłoby zaraz za supersportami.

Tak jak litrowe V2, a litr w R4, niby R4 ma dużo więcej mocy, a podobno V2 potrafi sprawiać wrażenie żwawszej. Albo SV650 w porównaniu do 600 w R4.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez dokter » 2/9/2011, 07:33

Invinciblee napisał(a):Albo SV650 w porównaniu do 600 w R4.


No podałeś dobry przykład. SV650 vs Honda CBF600 ;p I co jest bardziej "agresywne" ? :D
Life is deadly.
Avatar użytkownika
dokter
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 19/7/2010, 20:59
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez Glenroy » 2/9/2011, 13:52

Czyli spokojnie mogę rozglądać się też za podaną wyzej CBF600, która jest trochę bardziej okazała od pozostałych proponowanych? Bo jeżeli wchodzi to w grę to w zależności od dostępnych funduszy był by to albo GS500F albo właśnie CBF600 :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez stareRadio » 2/9/2011, 14:12

masz jeszcze CBF 500 :)
stareRadio
Świeżak
 
Posty: 443
Dołączył(a): 25/8/2011, 11:57
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Glenroy » 3/9/2011, 14:11

Tak, ale jakoś CBF600S bardziej przypadła mi do gustu, może przez to, że jest obudowana :)
No nie wiem, teraz w zależności od zasobności mojego portfela w chwili zakupu będę decydował czy CBF600S czy GS500F, a jak ten okaże się za mały jak na mój wzrost to pozostanie mi jeszcze właśnie CBF500 :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez woku28 » 5/9/2011, 11:02

CBF 600 to jest mój pierwszy poważny motocykl, i naprawdę maszyna
jest do ogarnięcia dla początkujących, oczywiście dla tych co mają troche
pokory na poczÄ…tek.
Jeżeli jestes zainteresowany honda cbf 600 to mam bardzo dopieszczona sztuke. Tyle że tam w grę wchodzi raczej 12 tyś. Pozdrawiam.
woku28
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24/10/2010, 16:53
Lokalizacja: LUBUSKIE

Postprzez woku28 » 5/9/2011, 11:02

CBF 600 to jest mój pierwszy poważny motocykl, i naprawdę maszyna
jest do ogarnięcia dla początkujących, oczywiście dla tych co mają troche
pokory na poczÄ…tek.
Jeżeli jestes zainteresowany honda cbf 600 to mam bardzo dopieszczona sztuke. Tyle że tam w grę wchodzi raczej 12 tyś. Pozdrawiam.
woku28
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24/10/2010, 16:53
Lokalizacja: LUBUSKIE

Postprzez Glenroy » 6/9/2011, 15:29

Z pokorą u mnie problemów nie będzie, jestem rozsądnym i opanowanym stworzeniem i nie miałem jeszcze problemów z opanowaniem samego siebie, tym bardziej, że jestem w pełni świadomy, że będzie to mój pierwszy konkretny motocykl :)

Kupno sprzętu pozostawiam jakoś wiosna-lato, do kwietnia pewnie się wyrobię, wcześniej muszę jeszcze trochę zaoszczędzić i zaopatrzyć się oczywiście w kask i kombinezon bo bez tego ani rusz :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez dokter » 6/9/2011, 17:54

Glenroy napisał(a):Kupno sprzętu pozostawiam jakoś wiosna-lato, do kwietnia )


Proponuje teraz albo jesień. Okres jaki sobie wybierasz to "sezon zakupowy" więc będzie drożej.
Life is deadly.
Avatar użytkownika
dokter
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 19/7/2010, 20:59
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez Glenroy » 8/9/2011, 17:21

Też racja, tylko teraz zależy wszystko od tego, jaką sumę zdołam wyłuskać do jesieni ;) jakichś kokosów nie zbijam w pracy a trochę nieprzewidzianych wydatków się zbliża bo samochód zaczyna odmawiać posłuszeństwa i znając życie kolejny raz pieniądze pójdą się walić, chyba muszę się pozbyć tego problemu :P
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez dokter » 8/9/2011, 18:20

dlatego wymyślili coś takiego jak kredyt gotówkowy ew. pożyczka w firmie :D kupując teraz jesteś w stanie co najmniej 500-1000 zaoszczędzić, w porównaniu z wiosną.
Life is deadly.
Avatar użytkownika
dokter
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 19/7/2010, 20:59
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez Glenroy » 19/9/2011, 16:03

Witam, sporo myślałem nad wyborem motocykla, widziałem coś czego nikt nie chciał by oglądać, ruszyło mnie to niesamowicie i nabrałem jeszcze więcej pokory jeżeli chodzi o motocykl, decyzja jednak dzięki mojemu dobremu koledze pozostaje bez zmian, Honda CBF600S, kolega mieszka za zachodnią granicą, jeździ już dobrych kilka lat na motorze i rozglądał się w okolicy, znalazł CBF-kę w przystępnej dla mnie cenie, od jakiegoś znajomego, na 100% sprawna i zadbana [razem uczyli się jeździć i robią to do dnia dzisiejszego], dzięki temu wywalczył pewien rabat :) co ciekawsze na wiosnę planuje przyjechać do polski ze swoim sprzętem przy okazji przywożąc mi też Hondę, więc problem motocykla rozwiązany, dzięki wielkie wszystkim za pomoc :)

Jeszcze pozostaje kwestia kombinezonu, kasku, rękawic, butów, o czymś zapomniałem? ;) czyli znowu zakładam jakieś 4tys, ale to jest kwestia mojego nawet życia, więc oszczędzał na tym sprzęcie nie będę.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości




na górê