Zobacz wątek - Czy macie jakieś "doświadczenie" z firmą KK-Motocy
NAS Analytics TAG

Czy macie jakieś "doświadczenie" z firmą KK-Motocy

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Czy macie jakieś "doświadczenie" z firmą KK-Motocy

Postprzez Laserek » 19/8/2011, 09:40

Witam

Przymierzam się do zakupu moto.
Z racji brakó kasowych pozostaje mi rynek wtórny, ale czytając wszystkie opinie o motocyklach sprzedawanych w Polsce boję się kupić nawet cześci zamiennych :)

Ale do rzeczy.
Na otomoto znalazłem kilka ciekawych ofert z firmy kk-motocykle z Rzeszowa-Sędziszowa http://KKMOTOCYKLE.otomoto.pl/

No i oglądając zdjęcia wszystkie moto świecją sie jak psu jaj... a wielkanoc.

Czy warto wogóle podchodzić do takiego handlarza?
A jeżeli tak to czy według Was wystarczy podjechać ze sprzedwacą i moto do autoryzowanego serwisu aby go sprawdzili?

Greg
Laserek
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13/8/2009, 16:28
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Krmtzzz » 19/8/2011, 10:10

Jak chcesz cos od niego, to jedz tam z dobrym mechanikiem albo bierz na sprawdzenei do serwisu. Slyszalem ze lubi troszke w ch...... leciec z przebiegami itp, ogolnie czasem szroty sprzedaje.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem


Postprzez Laserek » 19/8/2011, 23:07

Jak to kurcze u handlarzy. Dzięki

Dokładnie myślałem o tym http://otomoto.pl/suzuki-gsf-bandit-gsf ... 62260.html
Ale jak patrzę na przednią owiewkę (ale jestem laikiem) to coś mi tu nie pasuje. Na połączeniu czarnego i niebieskiego plastiku. J jednej strony cos jakby nie spasowane a po lewej wystaje jakaś śruba?

Ale może się czepiam a moto jest OK? Czy ktoś w wyjadaczy może coś podpowiedzieć?
Laserek
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13/8/2009, 16:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez blondynka96 » 19/8/2011, 23:27

Hej. Dzis ogladałem tego Bandziora, na zdjeciu wyglada świeżo i ładnie ale w rzeczywistości trooche gorzej :) Nie wiem jak pod wzgledem mechanicznym ale z wygladu mnie zawiódł strasznie. Jesli masz nie daleko to sobie podjedz i zobacz sam, ale jesli masz daleko to sobie daruj.
Avatar użytkownika
blondynka96
Świeżak
 
Posty: 313
Dołączył(a): 1/11/2010, 16:31
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Postprzez Krmtzzz » 20/8/2011, 09:46

Blondynka i dowiedzialas sie co to za "pstryczek" na owiewce :D ?

Tez myslalem o nim bo stoi 60 km od domu ale 2006 z absem za ta kase to troche podejrzane w polaczeniu z tym handlarzem - dziekuje dobranoc
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Laserek » 20/8/2011, 13:11

No kawaleczek z Wawy to mam

Dzieki za info ze nie warto tracic czasu.

A widziqlws moze tego 2 czarnego bandyte? Cos za okolo 11k?

A moze znacie jakies miejsce w Wawie lub okolicy aby zakupic moto?


Greg
Laserek
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13/8/2009, 16:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez blondynka96 » 20/8/2011, 22:08

Ten motor stał oparty o płot tuż obok domu wiec nie bardzo mogłem sie mu naprawde dokładnie przyjrzeć ale jak zerknąłem tak na szybko to juz stwierdziłem ze ma czym sobie zawracac głowy, strasznie duzo rdzy, opony stare kapcie odrazu do zmiany ogolnie nadgryzniety zębem czasu :)

Nie znam wielu komisow w okolicy Wawy ale wiem ze tam niedaleko jest Moto Szklarnia. Maja duzo motocykli i z tego co słyszałem nie sa to najgorsze padła :)
Avatar użytkownika
blondynka96
Świeżak
 
Posty: 313
Dołączył(a): 1/11/2010, 16:31
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Postprzez Krmtzzz » 22/8/2011, 12:21

Blondyna ogladalem wczoraj tego bandziora :D typowi nawet sie kierunku w tym samym kolorze jednego nie chcialo wstawic :d rdzy co nie masa tak jak mowisz, gumy heja ! No i stacyjke przekrecic to trzeba miec umiejetnosci :D Szrot ! :D
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez blondynka96 » 22/8/2011, 19:42

Avatar użytkownika
blondynka96
Świeżak
 
Posty: 313
Dołączył(a): 1/11/2010, 16:31
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Postprzez Laserek » 23/8/2011, 10:13

Dzięki będę do nich zaglądał. Na razie nic w ABsie nie mają.

Panowie a jak byliście w KK to mają też czarnego bandytę za 12k, widzieliście go może?
Laserek
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13/8/2009, 16:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krmtzzz » 25/8/2011, 00:00

Widzialem, ale wiesz co nie ogladalem go z bliska bo nie moj pulap cenowy :P Takze ciezko mi cokolwiek powiedziec
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez voti » 25/8/2011, 07:56

oglądałem tego czarnego bandita 650 abs za ok 12k i do wymiany po sezonie klocki, przednia opona.

poniżej linki do zdjęć z odpryskującą farbą na silniku

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/329 ... b8314.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd9 ... 3b582.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/378 ... a4e52.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df7 ... 9c47a.html

reszta OK
voti
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29/1/2006, 14:00
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez dokter » 25/8/2011, 09:08

Hmmm a co mu się stało że tak farbę traci? Czyżby malowany?
Life is deadly.
Avatar użytkownika
dokter
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 19/7/2010, 20:59
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez stareRadio » 25/8/2011, 11:58

angliki tak mają ze im farba z silnika schodzi, bardzo popularna sprawa :] tym bardziej ze tam w większości moto trzymane jest pod chmurką
stareRadio
Świeżak
 
Posty: 443
Dołączył(a): 25/8/2011, 11:57
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Krmtzzz » 25/8/2011, 18:22

Dokladnie stare radio, sam kupilem w poniedzialek fz6 anglika i wzery sa praktycznie wszedzie gdzie moga byc :D duzo czyszczenia przy anglikach i troche malowania
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

KK-MOTOCYKLE, MICKIEWICZA 23, 39-120 Rzeszów-Sędziszów Młp

Postprzez TomaszWawa » 3/2/2012, 21:06

Panowie,

tych ludzi trzeba omijać z daleka!!!

W ogłoszeniu opis, że wszystko idealne, dzwonisz facet potwierdza, zarzeka się że super sprzet!!!
Jedziesz kupe kilometrow i zastajesz - ZLOM w stosunku do tego co bylo opisane w ogloszeniu!!!
Wczoraj bylem ogladac moto, nie dosc ze motocykl byl nie zgodny z opisem to traktuja Cie jak durnia ktoremu mozna wcisna bzdury!!!
Oczywiscie w odpowiedzi słszysz ze o niczym nie wiedzieli i wszystko pewnie zrobili uzdolnieni obywatele UK w Anglii.

To byla moja druga wizyta w tym miejscu i drugi raz zostałem oszukany (kiedyś ogładałem CBR 1000 RR - oczywiscie nie kupilem)!!!

Nie liczcie tez ze brak zgodnosci z opisem pozwoli na zwrot kosztow dojazdu, ktory jest zagwarantowany w opisach.

Wczoraj ogladalem Varadero:

http://otomoto.pl/honda-xl-1000-varader ... 09580.html

Jeśli liczycie na ten moto (jest jeszcze jedno, ale stracilem chec jego szczegolowego ogladania po pierwszym).
Ogłoszenie:
- Przebieg w km:4 000 km
- Witam mam dziś do sprzedania super motocykl HONDE XL 1000 VARADERO z 2009 roku. Motocykl jest w PERFEKCYJNYM stanie jak NOWY! z salonu. 1000% bezwypadkowy kupiony od pierwszego właściciela.
- Honda bez żadnych przeszłości typu przewrotka na stopce itd.
- Motocykl posiada oryginalny 100% udokumentowany przebiege Honda praktycznie dopiero dotarta. Niebęde pisał o stanie podzespołów, opon , tarcz itd. gdyż zgodnie z przebiegiem wszystko jest praktycznie fabrycznie Nowe! Motocykl występuje w pięknym malowaniu prezentuje się naprawde pięknie, Full wyposażony we wszystkie firmowe oryginalne dodatki: komplet oryginalnych kufrów wraz ze stelażami,ABS, podgrzewane manetki ,osłony na dłonie, osłona pod silnik itd. Jeśli chcesz kupić naprawde Perfekcyjny bezwypadkowy praktycznie nowy motocykl do którego nie dołożysz ani złotówki przez długie lata to serdecznie zapraszam naprawde Warto!
-możliwość sprawdzenia w dowolnym servisie- jeśli opis okaże się niezgodny z prawdą zwracam koszt podróży.

Fakty:
- 4000 km zmieniło się na 4000 mil;
- o papierach potwierdzajacych przebieg mozna zapomniec, o historii motocykla zresztą także;
- grzane manetki okazały się manetkami chyba rodem z BMX (gabka) i z pewnoscia nie miały nic wspolnego z grzanymi manetkami Hondy;
- opony 2 lata starsze od motocykla (pewnie podmianka), a i tak zjechane jakby przejechaly ze 20 tyś km;
- podrapane owiewki, podobno przy wprowadzaniu do garażu :)
- lagi mialy wglebienia od kamieni wieksze niz kolegi v-storm po 30 tyś i non stop dajacego po szutrach;
- o zdziwo na lagach pomimo znaczacych oznak jazdy po mniejszych/wiekszych bezdrozach (znaki po kamieniach), błotnik, lampa i owiewki z przodu w stanie idealnym, gladkie, nawet mozna faktycznie sadzić ze przed chwilą moto wyjechal z salonu :)

Jednym slowem 100% zgodnosc z opisem :)

SZKODA SŁÓW!!!

OMIJAJACIE ICH Z DALEKA!!!

Pozdrawiam
T.
Suzuki GSX 1300R Hayabusa
TomaszWawa
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 24/4/2009, 16:31
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo

Postprzez crosslive » 5/2/2012, 10:30

To jest typowy motocykl z Anglii, to nie jest problem sprzedającego ale prawie każdego pojazdu z GB. Na wyspie siedźą obrotni Polacy i tuningują pojazdy, a każdy myśli że anglicy to debile i tak tanio sprzedają motocykle.No i pogoda i sól robią swoje.Sprzedajacy może nawet nie wiedzial o tym, choć wydaje mi się inaczej.
crosslive
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29/1/2012, 21:12
Lokalizacja: Piaseczno

ogladalem R1150RT w KK Motocykle

Postprzez Piotruszka » 9/9/2012, 10:16

na szczescie mam rzut beretem, motocykl okazal sie adekwatny do ceny, tzn całkowity szrot, jeden wielki przekret, co ciekawe spisalem sobie numery maszyny i sprawdzilem http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/Ow ... G_10020539
okazalo sie ze z deklarowanych na ogloszeniu 66000km (licznik w milach :) w 2012 kwietniu na ostatnim przegladzie sprzet mial 214000 mil :)
poza tym wlasciciel to kawal cwaniaka jak juz wczesniej koledzy napisali, ze niby nic tam nie robione, on nic nie wie :) cylindry w bokserze pomalowane srebrzanką, zacieki jakby dzieciak z przedszkola smarował :)
K 1100 LT
Piotruszka
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/9/2012, 10:10
Lokalizacja: Dębica

Postprzez pietrek7557 » 9/9/2012, 11:36

Ladne jaja. Ogolnie handlarze z okolic Rzeszowa maja zla opinie.
pietrek7557
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 21/5/2009, 10:57
Lokalizacja: Opole

Postprzez krystofs » 17/3/2013, 07:48

witam u pana z sedziszowa nic sie nie zmienilo dalej kreci liczniki i to nie malo.

bylem ogladac honde moto wydawalo sie na pierwszy rzut oka bardzo ladnie jak na swoj wiek ale...... ten przebieg!!!!

na blacie bylo 41 tys mil ale po sprawdzeniu ostatniego MOT'u na stronce od przedmowcy (dzieki serdeczne) okazalo sie ze maszyna ma 151 tys mil co daje 250tys km!!!!!

oczywiscie gdy poprosilem o ostatni MOT pan obojetnie stwierdzil ze nigdy nie mial :lol:

na nieszczescie handlaza kazdy motorek w jego posiadaniu jest z anglii wiec ludziska nie dajcie sie w przyslaowiowego "ch" zrobic!!!!!!

odswiezam Q przestrodze
http://motinfo.direct.gov.uk/internet/j ... equest.jsp
krystofs
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/3/2013, 07:34

Następna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na gr