Zobacz wÄ…tek - Do oceny hornet 600 z 2003r
NAS Analytics TAG

Do oceny hornet 600 z 2003r

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Do oceny hornet 600 z 2003r

Postprzez malina_osw » 15/7/2011, 11:11

http://otomoto.pl/honda-c...0-M2653106.html

Wymieniona kiera ??Czy oby na pewno ze względu na komfort jazdy??
Ostatnio edytowano 15/7/2011, 12:01 przez malina_osw, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
malina_osw
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/7/2011, 11:06


Postprzez Invi » 15/7/2011, 11:24

Z błotnika jakby mu farba odprysła ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez malina_osw » 15/7/2011, 11:53

Heh Panowie poważnie chciałem zasięgnąć opinii:] Przymierzam się do zakupu i chciałem coś konkretniejszego, a patrząc na ceny ten rocznik można dostać poniżej 10 tys.
malina_osw
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/7/2011, 11:06

Postprzez adam_tomasz » 15/7/2011, 12:05

zdjęcia zrobione tak że ciężko coś zobaczyć,
mi się rzuciło w oczy:
- zmienione lusterka, kierownica razem z manetkami i końcówkami (ale to pikuś bo może faktycznie chciał zmienić a kosztuje to grosze)
- na chłodnicy po obu stronach powinny być chyba takie osłonki chromowane których tutaj brak
- nie jestem pewien ale możliwe że jest małe przetarcie na silniku na zdj nr 2 (ale mogę się mylić bo słaba jakość zdjęć)
- po lewej na silniku minimalnie też (tak jakby parkingówka była
- wyglÄ…da na lekko przetarty po lewej stronie zacisk hamulca (obudowa zewn)
- trochę dziwnie wygląda przedni błotnik ( jakieś dziwne odbicie ? czy przetarcie ? jeżeli przetarcie to od czego ?)
- pytanie o tarcze hamulcowe czy się już nie kończą (bo jest jakoś dziwnie duży skok jak na ten przebieg)
- słabe zdjęcie na chłodnice i kolektory, ale wyglądają ok
- tył wygląda ok

podsumowując : wg mnie brak oznak jakiegoś konkretnego wypadku (parkingówki nie wliczam jako wypadek)

moja rada :
pojeździj i pooglądaj kilka sprzętów (najlepiej podobnych do siebie czyli wszystkie hornety z 2003 roku) i zobaczysz czym się różnią w wyglądzie, po odpaleniu moto, w jeździe. zwracaj uwagę na najmniejsze detale.
Instruktor nauki jazdy A,B - Poznańhttp://szkola-motocyklowa.blogspot.com/ - Twoje kompendium wiedzy
adam_tomasz
Moderator
 
Posty: 414
Dołączył(a): 15/4/2007, 14:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez malina_osw » 15/7/2011, 12:42

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło.

Wydaje mi się że na błotniku to jest odbicie światła z lampy.Co do reszty uważam podobnie.
Zauważyłem nalepkę ścigacz.pl więc sądziłem że może ktoś z forum będzie znał ten motor :]
malina_osw
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/7/2011, 11:06



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê