Zobacz wÄ…tek - RozsÄ…dny pierwszy motocykl
NAS Analytics TAG

RozsÄ…dny pierwszy motocykl

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez falconiforme » 21/6/2011, 20:12

zuczek33 napisał(a):Ja na Twoim miejscu kupowałbym odrazu Drag Stara jezeli Cię na niego stać. Bez wiekszego doswiadczenia mialem okazje posmigac Suzuki Marauder 800 i naprawde bardzo latwy w prowadzeniu ;)

Ale co to za chopper z Maraudera na lancuchu.
Lancuch to najwieksza udreka w eksploatacji motocykla.

Mnie choppery zawsze odstraszaja bujakami zamiast amortyzatorow i spowalniaczmi zamiast hamulcow. Silniki w nich maja tylko brzmiec ale to akurat rozumiem.
Dodam tylko ze XJ moze sie lepiej sprawdzic niz Bandit.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez RyBkosPL » 22/6/2011, 05:48

popieram

lepiej polatać na czymś bardziej uniwersalnym na początku by nauczyć się techniki.
a moim zdaniem chopper to może nie jest strasznie zły pomysł ale na pewno łatwiej będzie na ww. uniwersalnym moto.

ps. podpisuję się pod słowami @falconiforme
XJ będzie lepszym wyborem niż bandit
np. ze względu na moc silnika
Honda to Honda i tyle !!! :) :)
Avatar użytkownika
RyBkosPL
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 6/5/2010, 17:00
Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra


Postprzez maciej.k » 24/6/2011, 11:41

Generalnie dałem się przekonać. Myślę, że będę wybierał między yamahą XJ600, a suzuki inazuma, zależnie od tego jak będę stał z kasą. Obecnie poważnie wziąłem się za wybieranie kasków, założyłem nawet temat, ale nikt mi nie chce pomóc;)
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości




na górê