Zobacz wątek - motocykl naked na co dzień do 20k
NAS Analytics TAG

motocykl naked na co dzień do 20k

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

motocykl naked na co dzień do 20k

Postprzez Buormo » 14/5/2011, 15:22

Cześć wszystkim.
Sprawa wygląda tak, że prawo jazdy na motor mam od paru lat jednak dopiero teraz zdecydowałem się na zakup własnego sprzętu. Doświadczenie jakieś tam mam bo jeździłem od małego zaczynając od 50 poprzez 125 do 250ccm później jeździłem także dużo na quadach jednak z racji kilku letniej przerwy jazdy na jednośladach postanowiłem że zanim kupie motor o mocy ponad 100KM na jakieś parę miesięcy zaopatrzę się w motor o mocy około 70-80KM. Chodzi mi głównie o codzienną jazdę po mieście ale czasem również weekendowe wypady. Interesuje mnie motocykl typu naked. Cena do 20k, jednak przede wszystkim chodzi mi o to żeby nie stracić dużo i po tych paru miesiącach praktyk sprzedać "słabszego" i po dodaniu parę tyś. kupić już tego "mocniejszego".
Dla lepszego sprecyzowania dodam że mam 22 lat, 182cm wzrostu i 82kg wagi.
Po wstępnie analizie rynku uwagę moją przykuła Yamaha XJ6. Co myślicie o niej?
Pozdrawiam.
Buormo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/5/2011, 14:42
Lokalizacja: Kraków


Postprzez madcap » 14/5/2011, 18:08

generalnie jest si

jeszcze ewentualnie er6 (rozsądne egzemplarze już około 10 kzet)
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości




na górê