Zobacz wÄ…tek - Kawasaki Er-6 lub Honda Hornet.
NAS Analytics TAG

Kawasaki Er-6 lub Honda Hornet.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki Er-6 lub Honda Hornet.

Postprzez kozbica » 1/5/2011, 09:13

Witam wszystkich serdecznie. Miałem napisać to pytanie w temacie co na pierwszy moto ale stwierdziłem że to przecież nie jest mój pierwszy moto i napisze nowy temat. Mam 175 wzrostu, 17 lat i mam problem z wyborem motoru chodzi tu o Kawasaki Er-6 lub Honde Hornet. Chodzi mi o wygodę z jazdy. Który na dalszych trasach okaże się wygodniejszy. Który z moto ma mniej awaryjny silnik. Chodzi mi co najczęściej się psuje w Kawach i Hondach. I ostatnie pyt. Czy dam radę uprowadzić taki motor. ( ogarnę go)? Dodam może że śmigam od 12 roku życia na moto. Zaczynałem od motorynki później skuter chiński, następnie WSK, później Yamaha DT 80, Honda CBR 125 i obecnie Yamaha YZF-R125.
kozbica
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1/8/2010, 23:29
Lokalizacja: Kalisz


Postprzez Vergon » 1/5/2011, 11:24

Uprowadzić to możesz córkę sołtysa a jeżeli pytasz o to czy dasz sobie z nimi radę to myślę, że tak, ale lepszym wyborem będzie ER6n ze względu na mniejszą moc.
Na wygodę też nie będziesz narzekał.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez RyBkosPL » 1/5/2011, 17:51

Jestem od dłuższego czasu posiadaczem Horneta 98' i nie sprzedam jej nigdy
chociaż jeździłem i posiadałem różne sprzęty o dużo większej mocy (mam CBR1100F) to stanowczo odradzam Horneta na pierwsze poważne moto

jest to co prawda idealny motocykl ! nie mam do niej żadnych zarzutów ! lecz jest to motocykl który nawet starego wyjadacza potrafi zaskoczyć a postawić ją na koło bez strzału sprzęgła to nie problem.

dodatkowo szeroka opona w mieście nie ułatwia no i sporo pali to tyle z mojej strony

ale wiem, że i tak zrobisz po swojemu to powiem tyle, że po kupnie Szerszenia napewno nie będziesz żałował !!!

PS. jak dbasz to w hornecie nie psuje się nic !!! 4 sezon i nic a nabijam nią ok 15tyś km w roku więc nie ma ze mną lekko :)
Honda to Honda i tyle !!! :) :)
Avatar użytkownika
RyBkosPL
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 6/5/2010, 17:00
Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê