Zobacz wÄ…tek - GSXR 600 k5
NAS Analytics TAG

GSXR 600 k5

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

GSXR 600 k5

Postprzez tylki » 10/4/2011, 12:04

Witam wszystkich jak w temacie , znalazlem taka oferte http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-600-k5-r ... 36382.html
I tu nasowa sie moje pytanie ''CO WY NA TO? ''
tylki
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8/7/2010, 19:08


Postprzez ROHS » 10/4/2011, 16:06

A jak długo jeździsz? Mam takiego tylko że k2. I powiem tyle że to bardzo mocne motocykle. Ale które w przeciwieństwie do litrówek da się opanować. Polecam ten motocykl, jest zwinny, i daje się łatwo regulować. O wyglądzie się nie wypowiadam bo oczy masz.
Jeśli umiesz już coś jeździć na pewno będziesz zadowolony ;)
ROHS
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8/7/2010, 16:12
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez tylki » 12/4/2011, 18:39

doswiadczenie to mam monster 620 cbr 600 f i cbr 600rr byla troche za mala jak na mnie 185cm wzrostu.
No ale moze cos koledzy tutaj potrafia cos z tyh zdjec rozszyfrowac ??
tylki
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8/7/2010, 19:08

Re: GSXR 600 k5

Postprzez palgumeniedusze » 13/4/2011, 00:32

tylki napisał(a):Witam wszystkich jak w temacie , znalazlem taka oferte http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-600-k5-r ... 36382.html
I tu nasowa sie moje pytanie ''CO WY NA TO? ''



malowanie oczywiscie nie oryginalne za 15 kafli wolalbym cos kupic w oryginalnym malowniu ....bo motocykl moze byc po slzifie ale zeby byl dobrze zrobiony i chociaz troche przypominal oryginal....(ja tak sadze) mi sie nei widza takie poooooblekejane sprzety ala MOTO GP ;P a naklejka na baku SUZUKI to juz w ogole mistrostwo swiata .... mogli je przykleic pionowo!!!motocykl kupiny z angielskiej ubezpieczalni ....takie zolte bryloczki maja przy kluczyku :)
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez RUTRA.RD » 13/4/2011, 06:52

może lepiej jednak porozglądaj sie za inna sztuka
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez limak14 » 13/4/2011, 08:51

Za taką cyfrę też wolałbym poszukać czegoś w oryginale. Cena powala a moto nie...
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez tylki » 13/4/2011, 10:40

panowie to ze motor z ubezpieczalnie to nic nowego, jezeli ktory kolwiek z was kupil motor pochodzenia zachodniego to na bank jest z ubezpieczalni a jesli ktos wiezy ze kupiony od prywatnej osoby to poprostu sam sie oklamuje.
Zdrugiej strony motocykle w pl sa najtansze w porownaniu cala zachodnia europa jezeli chodzi o prywatne ogloszenia.
co do 15 tys to jezeli motor bedzie sprawny techniczne i zgadzal sie z opisem to jest warty swojej ceny bo dobrze zachowamej gsxr w oryginalnym malowaniu niedostaniesz za 15 tys.
pozdrawiam i dziekuje za posty
tylki
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8/7/2010, 19:08

Postprzez Seba_ER5 » 13/4/2011, 17:01

Chesz fajny motor zaraz dam Ci namiar na angola i sam sobie sprowadzisz 2k sprowadzenie z kupnem wyjdzie Ci 15 i oryginalne malowanie.: Jak chcesz to zagadam na forum MCN o numer telefonu to se dryndniesz.. Watek ze srpzedaza pod spodem
Hi all,

I'm selling my K4.

tel: 077666 2 8887
jeszcze chyba kierunkowy bedzie potrzebny.

- 2004 GSX-R 600
- 15,700 Miles
- TAX: 09/11
- MOT:Currently 6 weeks left, will gladly put 1 year on it when it sells/get a deposit.

- HPI Clear
- 2 Previous Keepers
- Service history
- Full log book and both keys
- All old MOT's

A bit about the bike, I bought it lightly damaged on the left hand side, it had a very slow off just scratched the gen cover, bar end, left mirror and left fairing no other damage. I have the pics of the damage when I bought it to show the amount.

I have replaced the left fairing with a brand new one (genuine) and bought a replacement generator cover which is fitted.

It has in the last couple of weeks had new bar ends, new front and rear brake fluid, tail tidy and new rear indicators, new rear plate and left hand mirror. I've ridden the bike a fair amount and it rides exactly as it should do. There are a couple of small marks on the right fairing, pictured (last pic)

I have carbon wrapped the heel plates but easily removed if you don't like it. The pics were taken this afternoon and are how the bike sits at the mo.

Any inspection is welcome & test rides allowed, I hold your money while you hold my bike.

The price is £2950 with the Yoshi end can or £2850 on the standard can, this is not negotiable and I wont sell it for any less.

Bike can be viewed in Southgate (N14) or Elstree (WD6) and I may be able to help with delivery if required.

Thanks, Yodi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê