Zobacz wÄ…tek - Motor do jazdy rekreacyjnej.
NAS Analytics TAG

Motor do jazdy rekreacyjnej.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Motor do jazdy rekreacyjnej.

Postprzez Benio1993 » 4/4/2011, 18:19

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),-żadne
- Wiek, waga, wzrost,-17/18, 83kg, 176 cm,
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych? - głównie do szkoły i weekendowe przejażdzki (jazda rekreacyjna a nie sportowa)
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? -nie mam pojęcia
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? -3-6 tys. może nawet i więcej zależy od motocykla, o ciuchach pomyślałem
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?- Nie mam pojęcia, nie chciałbym aby dużo palił i szybko się psuł - nie zależy mi na zawrotnej prędkości.
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. - choppery, cruisery
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? - Otóż:
- honda rebel,
-honda shadow,
-yamaha virago,
-kawasaki vulcan,
-suzuki intruder,
-yamaha drag star,
- suzuki marauder,






zmień temat edytując ten post
madcap
Ostatnio edytowano 5/4/2011, 16:50 przez Benio1993, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Benio1993
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/4/2011, 17:45
Lokalizacja: Ostrów wielkopolski


Postprzez Benio1993 » 5/4/2011, 16:56

Witam, dziękuje za cenną odpowiedź. Jednakże prosiłbym o uzasadnienie co jest złe w "rabelce i marauderze"?

Cóż, nie wiem jaka to jest atechniczna jazda, a jakie wobec tego inne motocykle byś polecił? Jak już powiedziałem nie zależy mi na zawrotnej prędkości czy wygłupach na ulicy. Chyba aż tak źle to nie wygląda.... :)
Benio1993
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/4/2011, 17:45
Lokalizacja: Ostrów wielkopolski




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê