Zobacz wątek - Samochód czy motocykl ?
NAS Analytics TAG

Samochód czy motocykl ?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez fz6 » 4/4/2011, 21:33

pamietaj,ze jak wybierzesz samochod to w tych 9 musisz sie zmiescic z autem,kosztami rejestracji,oplaty podatku od wzbogacenia a co najgorsze z kosztami przynajmniej OC.potem trzeba miec tez na paliwo.
znowu kupujac motocykl nie wystarczy wsiasc i jechac jak autem.trzeba kupic kask,kurtke,rekawiczki,spodnie,buty,tez zarejestrowac,zaplacic podatek,no i OC to juz pikus.
jak bedzie to cos malego to tez bedzie mniej palil.
musisz tez wiedziec,ze koszty serwisu moto sa dwa razy wieksze niz samochodu,no chyba,ze cos grubszego pierdnie np.skrzynka tiptronic
moim zdaniem czy na auto czy moto to 9k to troszke za malo.
chyba,ze kupisz moto z pojemnoscia 125,250 ew.skuter 400.wtedy za 5 wyrwiesz cos w miare nowego a za 3 sie ubierzesz i 1 zostanie na ruchy.
pamietaj,ze jak kupujesz konia to potem musisz tez miec na bat.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40


Postprzez Czester » 5/4/2011, 00:53

fz6 napisał(a):podatku od wzbogacenia

To od zakupu pojazdu takowy się płaci? :shock:



fz6 napisał(a):moim zdaniem czy na auto czy moto to 9k to troszke za malo

Za 9 tyś. PLN można kupić bez problemu przyzwoity samochód czy motocykl.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez torped » 5/4/2011, 02:26

Na przykład ja mam bardzo przyzwoity samochód do sprzedania :) i z tych 9 to jeszcze sporo Ci zostanie ;-)
torped
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29/3/2011, 01:46

Re: Samochód czy motocykl ?

Postprzez kiler12 » 19/12/2018, 12:25

Zdecydowanie motocykl — moja miłość. Jeśli będziecie szukać dobrego sklepu z oryginalnymi częściami, to [******] jest liderem według mnie. Sklep podania bardzo wiele różnego rodzaju część. Wszystkie są w atrakcyjnych cenach i mają wysoką jakość. Łatwo można też znaleźć części do konkretnego modelu oraz je zamówić internetowo. Polecam.

Spam - dostajesz ostrzeżenie, a pozostałe spamowe posty wywalam
adam_tomasz
kiler12
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18/10/2018, 15:48

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na gr