Zobacz wÄ…tek - podejrzana tabliczka znamionowa sc 33
NAS Analytics TAG

podejrzana tabliczka znamionowa sc 33

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

podejrzana tabliczka znamionowa sc 33

Postprzez goofy-op » 16/3/2011, 13:24

Witam, mam zamiar zmienić sprzęta, a jako że mam kawał drogi do człowieka, poprosiłem go o dosłanie zdjęć, interesujących mnie miejsc za pomoca maila. Jedno z nich wzbudziło moją ciekawość, mianowicie nr tabliczki znamionowej który co prawda zgadza sie z nr ramy, choć w moich oczach niektór numery/cyfry zostały przebite (z 1 jest zrobione 9, M jest zrobione nie wiem z czego i na koncu 9 jest zrobione na 0 przynajmniej tak mi sie to widzi) tak aby pasowały jaka jest wasza opinia....

Chyba że sobie wkręcam, bo biorąc pod uwagę obecny czasy trzeba się spodziewać wszystkiego, nawet królika z baku :)

Obrazek (otwórz link)

Uploaded with ImageShack.us (otwórz link)
Załączniki
900 RR SC33 023.jpg
(104.89 KiB) Pobrane 169 razy
goofy-op
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 12/2/2008, 10:56


Postprzez goofy-op » 16/3/2011, 14:59

motocykl jeszcze nie jest zarejestrowany w PL
sprowadzony z UK

Ale Pani wiewiór powiedz mi Pan jaka różnica czy tabliczka była przebijana czy nie jeśli nr na ramie jest poprawny ?? czyli powiedzmy taki sam ...
bo przecież tabliczka i nr ramy to w sumie jedno i to samo - chyba że nie czuje tematu....
goofy-op
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 12/2/2008, 10:56


Postprzez goofy-op » 16/3/2011, 15:25

a no faktyka dzwoniłem na Stacje diagnostyczną i powiedzieli żeby sobie dać siana .... napisałem do kolesia zeby dosłał foty z tabliczką, jesli wie że coś kombinował to jej nie dośle .... pożyjemy zobaczymy

zakładałem posta co do tego sprzęta więc więcej zdjęć tu link

viewtopic.php?t=59735

nie pisz bezpośrednio posta pod postem, od tego jest przycisk edytuj - wówczas mozesz coś dopisać
madcap
goofy-op
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 12/2/2008, 10:56



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê