Zobacz wÄ…tek - zx6r
NAS Analytics TAG

zx6r

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

zx6r

Postprzez pilo20 » 18/2/2011, 18:23

Witam,
Zaczynając swojego pierwszego posta chciałbym się na wstępie przywitać i przedstawić.
Więc na imię mi Wojtek pochodzę z okolic Warszawy (Otwock)
Mój wzrost to 186cm, a waga 90kg . Swoją przygodę z moto zacząłem od MZ 251, później w sezonie żerowałem na dobroduszności kolegi, który posiadał Bandita, przelatałem nim więcej niż on 8)
Jednak stwierdziłem, że pora kupić swoje własne. Przymierzam się do kawy zx6r nawet upatrzyłem sobie konkretną sztukę.
http://moto.allegro.pl/kawasaki-zx-6r-n ... 91385.html
Teraz pytanie do Was na co zwrócić uwagę przy oględzinach. Opinie dotyczące tego moto( wyłącznie dotyczące spraw technicznych) bo to że jest narwana to wiem.
Jeszcze kilka pytań z innej beczki
1. Jakie papiery musi mieć motocykl sprowadzony z Włoch, aby można było go zarejestrować oraz koszta z tym związane.
2. Sprzedający twierdzi że łańcuch jest luźny (jakie naprawy mogą się z tym wiązać i koszt tych napraw)

Z góry dziękuję za odpowiedz
pilo20
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17/2/2011, 19:58
Lokalizacja: Otwock


Re: zx6r

Postprzez C-bool » 18/2/2011, 18:38

http://www.scigacz.pl/Na,co,zwracac,uwa ... a,277.html
A tym Banditem to ile przejechałeś (w tysiącach km)?
Cena motocykla wydaje się dość niska.
pilo20 napisał(a):
2. Sprzedający twierdzi że łańcuch jest luźny (jakie naprawy mogą się z tym wiązać i koszt tych napraw)

Widzę, że nawet podstawowych podstaw z mechaniki nie masz... łańcuch się naciąga ;) Czas - 2 min, koszt - 0 zł.

Chyba, że sprzedawcy chodziło o to, że łańcuch jest wyciągnięty - wtedy naciągnąć już nie można, trzeba kupić nowy łańcuch.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez palgumeniedusze » 19/2/2011, 14:48

oghladalem ta kawe naped jest do wymiany dupa byla malowana a tak motocykl ladny tylko gosciu ciezki do negocjacji ceny ..... generlanie zero dodatkow .....musisz doliczyc jakies 800 zl rejestracji i drugie 800 naped cene jaka mi podal minimalna to chyba 12500 i nie chcial nic wiecej zejsc....co daje ci cene powyzej 14 ...dolicz olej itp .... mysle ze kupisz w tej cenie model 2005
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez PrimoGhost » 19/2/2011, 16:56

Heh typ miał ślizga. Naklejka boczna jest robiona jak pod wersję RR, Kolor złoty z przejściem tonalnym. Powinna być czarna. Kierunki wyglądają na tanie ledy za 14 zł z Allegro. Mogę się mylić, ale np Barracuda takich miniaturek nie robi. brak oplotu stalowego.. crashów.. przeleciane 39 tys? Sorry, ale ja za swoją dałem 12 tys z przebiegiem 13 tys km ( udokumentowany, sprawdzony w serwisie, stan idealny ) Cena przegięta jakieś 2 tys zł.. Napęd wymienisz za 500 zł... sorry - kupisz :) Moja rada.. dołożyć i kupić 2005. odpuścić, kupić inną za normalną cenę.
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê