Zobacz wątek - Honda CBF 500 Kto kolwiek widział kto kolwiek wie??
NAS Analytics TAG

Honda CBF 500 Kto kolwiek widział kto kolwiek wie??

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda CBF 500 Kto kolwiek widział kto kolwiek wie??

Postprzez Spavn » 9/2/2011, 16:59

Witam!

Dziś chciałem zasięgnąć opini szerszego grona. Może ktoś widzia, był, oglądał ten oto motocykl z ogłoszenia.??

http://allegro.pl/show_item.php?item=1442376363


Jak widać jest troche podrapany jednak zostaje w miare dobrej jakośći.

Sprzedawca usprawiedliwia się że jest za granicą i nie możę go tam zabrać.
W moto zostały dokupione zegary ponieważ moto nie posiadał ich od sprowadzenia. Mało zostało w nim wymienione. Sprzedawca ograniczył się tylko do wymiany płynów hamolcowyego chłodniczego i oleju którego nie pamieta jaki był wlewany.

Czy ktoś może tam był widział i coś może dodać? Mam akurat przez kilka dni niedaleką droge do niego i ewentualnie mógł bym tam śmignąć i obejrzeć. Jednak niechciał bym jechać na darmo.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
P.
Avatar użytkownika
Spavn
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27/12/2010, 13:15
Lokalizacja: C-c


Postprzez choq007 » 9/2/2011, 22:05

Też się interesowałem tym sprzętem ale go nie oglądałem. W gadce mailowej gość mi o zegarach nie wspominał mówił tylko że łożysko w główce ramy jest do wymiany, ale to pisze w ogłoszeniu.
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale zegary to się wymienia z reguły w "topielcach" czyż nie?
choq007
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21/6/2009, 22:19


Postprzez Spavn » 10/2/2011, 14:03

Czyżbyś sugerował że moto mógł nurkować:>?

Da się to jakoś sprawdzić? Np po elektryce?
Avatar użytkownika
Spavn
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27/12/2010, 13:15
Lokalizacja: C-c

Postprzez ferro » 10/2/2011, 15:14

Przemek zegary to sie wymienia jak z UK sprowadzony ;P nie musiał być zalany
Avatar użytkownika
ferro
Świeżak
 
Posty: 226
Dołączył(a): 17/1/2011, 18:13
Lokalizacja: b-100

Postprzez kriss2k » 10/2/2011, 16:12

Mnie przy tym moto już by się włączyła lampka ostrzegawcza. Po pierwsze ślady szlifu widać na obu stronach a więc albo leżał dwa razy albo, co bardziej prawdopodobne, koziołkował. Poza tym tez ślady na silniku jakoś nie wyglądają na regularny szlif, bardziej właśnie na koziołka po dzwonie. Po drugie sprowadzony z Francji a więc zegary miałby w km a nie w milach więc po co wymieniać? Nawet jakby były angielskie to też pewnie by ich nie wymieniał. Znów bardziej prawdopodobne że przy dzwonie poszły. Po trzecie to łożysko główki ramy do wymiany - czy aby na pewno to wina łożyska? Czy nie jest przypadkiem tak że moto ściąga albo łapie shimmy a tłumaczenie tego faktu to właśnie wina łożyska a nie geometrii? Po czwarte tłumaczenie że ktos wyjeżdża i dlatego sprzedaje jakoś do mnie nie przemawia - większość tak się właśnie tłumaczy chcąć się szybko i tanio pozbyć padła. Wyjeżdża na stałe? Bo jeśli nie to co za sens sprzedawać moto? Przecież idąc tym tokiem myślenia każdy przed zimą by swoje moto sprzedawł bo przecież szkoda jak będzie stało pół roku i się marnowało. No i wreszcie po piąte - niska cena. Nie ma bata, nikkt mi nie powie że to okazja, niech do Was dotrze że prawdziwych okazji nie ma i nie będzie i na takowych jedynie można stracić. DObre moto musi kosztować, tanio można kupić jedynie złom w który się włoży niejednokrotnie więcej niż się za samo moto zapłaciło.
kriss2k
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 4/6/2010, 19:00
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Spavn » 11/2/2011, 14:48

Niestety, pogoda pokrzyzowała mi plany i nici z wyjazdu.

Sprzęt napewno nie jest taki " czysty " wiec nie dawałem mu wielki szans na zakup. Wasze wypowiedzi potwierdziły to.

Temaat nadaje siÄ™ do kosza :)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Spavn
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27/12/2010, 13:15
Lokalizacja: C-c



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na górê