Zobacz wÄ…tek - GSX-R 600 K1 po szlifie - Warto?
NAS Analytics TAG

GSX-R 600 K1 po szlifie - Warto?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Warto?

Tak
3
21%
Nie
10
71%
Starguj jeszcze
1
7%
 
Liczba głosów : 14

Postprzez mrówa » 27/1/2011, 14:44

No to super firma powinni się reklamować"u nas moto ma tyle kilometrów ile ty chcesz"ale cóż kupując są sami sobie winni bo chcą moto z małym przebiegiem więc frontem do klienta bo inaczej by nie kupili,taki chwyt psychologiczny tak jak z cenami w sklepie. :lol:
CBR 600 F4I
____________
35 lat.
6-sty sezon na 600.
Avatar użytkownika
mrówa
Świeżak
 
Posty: 362
Dołączył(a): 4/5/2007, 19:42
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa


Postprzez scorp.eek » 27/1/2011, 21:46

Chyba faktycznie oleję Angliki...w Polsce mozna znaleźć SRADy w równie dobrych cenach. Dzięki za pomoc. Aaaa, BTW, nie ma nikt z was SRADa na sprzedaż?? :twisted:
scorp.eek
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/9/2009, 21:13
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez mrówa » 27/1/2011, 22:02

Nie chodzi oto żebyś olewał angola tylko żeby jego stan był adekwatny do ceny,ja mam angola jeżeli jeszcze nie wiesz i piec,rama jest tip top.
Po prostu trzeba szukać i się nie napalać.
CBR 600 F4I
____________
35 lat.
6-sty sezon na 600.
Avatar użytkownika
mrówa
Świeżak
 
Posty: 362
Dołączył(a): 4/5/2007, 19:42
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Postprzez Przemo_rene » 28/1/2011, 10:56

ten moto z drugiego linka - już jest lepiej. zdecydowanie. ALE - napęd bedzie do wymiany bo nie widzi mi sie - wygląda na wyczyszczony ale tak na sprzedaż tylko. Tylny hamulec albo nie ma już klocka jakiś czas albo jest już ostro zajechana. Jeżeli tak to ten motocykl ma około 90tys km jak nie wiecej. Opony betonowe wiec do bezpiecznej jazdy też do zmiany powinny iść. Wszystkie płyny i do tego pewnie regeneracja zacisków bo pozapiekane (w 90% moto na sprzedaż z komisów jakoś tak zauwazyłem). To jest gaźnik jeszcze a wiec filtr powietrza, świece, może być, że przewody no i kontrola luzów zaworowych i robota przy gaźnikach po ustawieniu luzów.

Normalne rzeczy po zakupie wymieniłem. Około 1500-2000zł wkładu i bedzie na 100% śmigał jeżeli jest silnik zdrowy i rama i zawiecha prosta.
ps. jakieś gumki pod bakiem które nie mają wystawać tam wystają. Motocykl bardzo dokładnie umyty z reszta jak każdy u nich. Sądząc po rdzy na niektórych elementach to łożyska w kołach nie muszą być wcale super...a to jak wiadomo około 300zł przód i tył.

Nie mówie, ze ta sztuka jest zła. Nie musi być. Jest po prostu jak KAZDY motocykl po kupnie (tym bardziej z komisu) do wkładu. Nikt nie wymienia już hałasujących łożysk przed sprzedażą czy nie bawi sie w ustawiania luzów zaworowych...bo tego nie odzyska..

Tak wiec... jeżeli przyjmiesz, że do kazdego z motocykli które potencjalnie chcesz kupić dołozysz 1500-2000zł i wcale nie musi być tego widać... to wtedy bedziesz wiedział czy cie stać i w jakiej cenie kupić motocykl.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez scorp.eek » 28/1/2011, 11:29

Przemo_rene napisał(a):ten moto z drugiego linka - już jest lepiej. zdecydowanie. ALE - napęd bedzie do wymiany bo nie widzi mi sie - wygląda na wyczyszczony ale tak na sprzedaż tylko. Tylny hamulec albo nie ma już klocka jakiś czas albo jest już ostro zajechana. Jeżeli tak to ten motocykl ma około 90tys km jak nie wiecej. Opony betonowe wiec do bezpiecznej jazdy też do zmiany powinny iść. Wszystkie płyny i do tego pewnie regeneracja zacisków bo pozapiekane (w 90% moto na sprzedaż z komisów jakoś tak zauwazyłem). To jest gaźnik jeszcze a wiec filtr powietrza, świece, może być, że przewody no i kontrola luzów zaworowych i robota przy gaźnikach po ustawieniu luzów.

Normalne rzeczy po zakupie wymieniłem. Około 1500-2000zł wkładu i bedzie na 100% śmigał jeżeli jest silnik zdrowy i rama i zawiecha prosta.
ps. jakieś gumki pod bakiem które nie mają wystawać tam wystają. Motocykl bardzo dokładnie umyty z reszta jak każdy u nich. Sądząc po rdzy na niektórych elementach to łożyska w kołach nie muszą być wcale super...a to jak wiadomo około 300zł przód i tył.

Nie mówie, ze ta sztuka jest zła. Nie musi być. Jest po prostu jak KAZDY motocykl po kupnie (tym bardziej z komisu) do wkładu. Nikt nie wymienia już hałasujących łożysk przed sprzedażą czy nie bawi sie w ustawiania luzów zaworowych...bo tego nie odzyska..

Tak wiec... jeżeli przyjmiesz, że do kazdego z motocykli które potencjalnie chcesz kupić dołozysz 1500-2000zł i wcale nie musi być tego widać... to wtedy bedziesz wiedział czy cie stać i w jakiej cenie kupić motocykl.

Wielkie dzięki :)
scorp.eek
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/9/2009, 21:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez scorp.eek » 28/1/2011, 13:02

Wybaczcie trucie tyłka, ale mam jeszcze jedną ofertę 8)
http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-600-srad ... 77442.html Po negocjacjach itd. udało się zejść do 5000,- jeśli przyjadę po motor niedługo i wezmę bez plastików. Plastiki do kupienia osobno, zdjęte, bo były porysowane i od zawsze lubił streety. Jak dostanę na maila zdjęcia, to wtedy się podzielę. Gość sprzedaje, bo myśli o Ducacie lub innej Vałce. I co myślicie?
scorp.eek
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/9/2009, 21:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez mrówa » 28/1/2011, 13:13

Ale się napaliłeś tarcze wymienione przy tym przebiegu nie chce mi się wierzyć chyba że były skrzywione przy dzwonie,a plastiki co z tego że ci opuści 600 zł przecież za tyle nie kupisz wszystkich plastików,wypełnień,lampy.
Ja widzę że ty koniecznie chcesz się władować w jakieś szambo.
Zacznij szukać moto na które cię stać wszyscy ci tłumaczą a ty swoje jak dziecko.
CBR 600 F4I
____________
35 lat.
6-sty sezon na 600.
Avatar użytkownika
mrówa
Świeżak
 
Posty: 362
Dołączył(a): 4/5/2007, 19:42
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Postprzez RUTRA.RD » 28/1/2011, 13:21

za 7000zl wybierasz i przebierasz, po co szukać 1000zl oszczędności na sile
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Invi » 28/1/2011, 13:47

Ty, a mojego stada z 2000 nie chcesz? Taki jak ten z linka, tylko że cały poobdzierany, bez jednej tarczy i kolektorów, dorzucam rozwalone plastiki do polepienia :P

Za 3k oddam.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez scorp.eek » 28/1/2011, 13:53

mrówa napisał(a):Ale się napaliłeś tarcze wymienione przy tym przebiegu nie chce mi się wierzyć chyba że były skrzywione przy dzwonie,a plastiki co z tego że ci opuści 600 zł przecież za tyle nie kupisz wszystkich plastików,wypełnień,lampy.
Ja widzę że ty koniecznie chcesz się władować w jakieś szambo.
Zacznij szukać moto na które cię stać wszyscy ci tłumaczą a ty swoje jak dziecko.

W tym momencie mam 7k wolnej gotówki. Wiem, że za 600zł nie kupię tego co wypisałeś, ale jednak już 2 koła mi zostają na plastiki, lub wymianę innych rzeczy, które mogą już się tego domagać. Poza tym, zostają mi 2 miechy (= dodatkowa kasa, wypłata itd.) na doprowadzenie moto do stanu, przy którym mogę już spokojnie wyjechać na drogę. Ja wcale nie mówię, że 7000 będzie ostatecznym kosztem. Dzięki za uwagi :)
scorp.eek
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/9/2009, 21:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez scorp.eek » 28/1/2011, 14:06

pan_wiewiorka napisał(a):Poza tym, jak ktoś lubi streeta, to całego sprzęta nie rozwala tylko kupuje strita.

Plastiki są porysowane, więc gixer na bank leżał, pytanie tylko jak bardzo. A strita jak się kupuje, to ktoś wcześniej też go chyba musiał rozwalić :roll: ;)
scorp.eek
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/9/2009, 21:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez scorp.eek » 28/1/2011, 14:07

Invinciblee napisał(a):Ty, a mojego stada z 2000 nie chcesz? Taki jak ten z linka, tylko że cały poobdzierany, bez jednej tarczy i kolektorów, dorzucam rozwalone plastiki do polepienia :P

Za 3k oddam.

Nie, dziękuję ;P
scorp.eek
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/9/2009, 21:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Invi » 28/1/2011, 14:32

Lepsze to niż "niby street" za 5.600 z 1997...

Ale jak chcesz :P
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez scorp.eek » 28/1/2011, 15:14

pan_wiewiorka napisał(a):
scorp.eek napisał(a):A strita jak się kupuje, to ktoś wcześniej też go chyba musiał rozwalić :roll: ;)

Jak ktoÅ› chce strita, to kupuje Street Triple'a ;)

Kwestia gustu panie Kolego :D ja bym za wszystkich nie mówił :twisted:
Chociaż mi on też się podoba..
scorp.eek
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2/9/2009, 21:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê