Zobacz wątek - moj pierwszy moto
NAS Analytics TAG

moj pierwszy moto

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez inmate » 27/10/2010, 22:23

edyta23 napisał(a):(...)masz super ekipe ktora napewno nie pozwoli zrobic mi sobie krzywdy :) wiec nie bede tak jak napisales zapierdalac:P


Tylko nie zapomnij, że to Ty prowadzisz moto, a nie ekipa. Ty będziesz odkręcać, Ty będziesz się jarać jazdą i w końcu to Ty będziesz leżeć.

Jestem po swoim pierwszym sezonie na moto (CB500), zaliczyłem jedną glebę (na torze), kilka razy było blisko (na drodze) i sądzę, że gdybym latał taką 600tą to statystyki byłyby inne.

No ale wiadomo, każdy ma swój 'rozum' i zrobi co będzie chciał, ja posłuchałem bardziej doświadczonych i zakupiłem CB500. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie teraz nauki jazdy na SS. Pierwsze to nie szkoda tak plastików, które są potwornie drogie, dwa to obawa o te plastiki sprawia, że nauka ogranicza się to jazdy na wprost (w uproszczeniu), a dodatkowo osiągane prędkości są troszkę inne (nie będę odkręcać - sratatata).

Raz przejechałem się kumpla R6 i zanim pomyślałem to po spokojnym starcie spod świateł miałem 130 na budziku (swoją CB wówczas jechałem 160max bo już mnie zwiewało).

Pozdrawiam i dobrych wyborów życzę ;)
Avatar użytkownika
inmate
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 25/5/2010, 21:28


Postprzez amahay » 27/10/2010, 22:25

pan_wiewiorka napisał(a):Zima ma to do siebie, że ciężko sprawdzić podczas jazdy. Albo kupujesz na sam koniec albo na sam początek sezonu. Zakup salonowego nie ma znaczenie.

jakby Czarek napisał że chce honde cbr 600 rr to byś go zabił swoim postem.
agrrrrrrrr pantoflarz !
i czemu edyta nie ma ostrzeżenia za przekleństwo ?! dyskryminacja !

Edyto trzymam kciuki za ciebie.
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Daga » 28/10/2010, 09:16

600 rr na poczatek...Ej,pieniacze,gdzie jestescie...?!
Edyta,wg mnie RRka to za mocne moto na pierwszego sprzeta.Pomysl o czyms mniejszym,a Hunda Ci nie ucieknie...Przesiadziesz sie za sezon,dwa,w zaleznosci od Twoich umiejetnosci.
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez sebasbox » 28/10/2010, 09:50

amahay napisał(a):i czemu edyta nie ma ostrzeżenia za przekleństwo ?


Ty to na poważnie? :lol:
sebasbox
Świeżak
 
Posty: 382
Dołączył(a): 21/1/2010, 15:07

Postprzez warmplace » 28/10/2010, 09:52

no rrka to moze faktycznie za dużo :)... ale swoją drogą te zimowe zakupy to wcale nie taka okazja wiec warto poczekac. moto sie nie sprawdzi porządnie a dwa, że wybór mały bo wiekszość woli poczekać do początku sezonu bo wtedy zwyczajowo drożej można sprzedać:)
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20

Postprzez emils » 28/10/2010, 19:34

Dlaczego wszyscy upierają się na tych cyferkach...
Czy chęc szóstki z przodu w dowodzie jest tak duża, że zaryzykujesz dla niej zdrowie lub życie?
Jeżeli chcesz coś na pierwsze moto, to kup cb500/xj6. Nie chce mi się już tłumaczyć dlaczego...
A jeżeli jednak wolisz cyferki, to lepiej od razu nowego gixera 1000, albo bmw s1000
herbatkowy napisał(a):To wazne, motocykl to nie jest 100koni i plastiki, to cos wiecej. 100koni + plastiki staje sie motocyklem dopiero wtedy, gdy wsiadzie na niego zapalony i zakochany MŁODY CHŁOPAK, ktory z czasem staje sie motocyklista.
Avatar użytkownika
emils
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 13/3/2008, 22:01
Lokalizacja: masz taki motor?

Re: moj pierwszy moto

Postprzez Martynaxx » 27/8/2018, 09:32

BRAWO! Odkopałaś post sprzed ponad 8 lat i to tylko po to, żeby wkleić jakąś lipną reklamę i dostać warna. /G
Martynaxx
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27/8/2018, 09:25

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości




na gr