Zobacz wÄ…tek - sportowy okolo 10tys
NAS Analytics TAG

sportowy okolo 10tys

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Re: dziekuje

Postprzez Pat123 » 28/9/2010, 14:12

moczumaster napisał(a):powiem tak dziekuje wszystkim za pomoc ale wasze motorki nie przypadly mi do gusty wizualnie. ale jestem wdzieczny za checi znalazlem cos innego co wizualnie mi sie podoba nie jest drogie wiec na sezon do nauki starczy i jest nawet mniejsze niz chcieliscie
http://allegro.pl/kawasaki-zxr-400-zxr4 ... 26558.html
mam nadz ze jak kupie taki sprzecik na 1 motor to mnie nie zjecie a ja sie naucze jezdzic,. jednak w moim guscie króluje plastik :P


W sumie mi zo dynyda, dlatego po raz ostatni zabieram glos w Twoim temacie.

Jestes uparty jak pewne zwierze z ktorego wyrabia sie salami.

Bandit 600 ma dpl mocniejszy niz przecietny sport klasy 600, to raz,

dwa Bandit 400 - taaaa kto nim nie smigal ten nie powie. Mimo 400 ccm rowniez nie nadaje sie na pierwsze moto, pozycja powiedzmy malo ergonomiczna, mialem przyjemnosc zobaczyc co w Poznaniu wyrabial na nim znajomy. Owszem, objechac tych srednich bylo cieeeeezko ale i jego zadko kto objezdzal - kwestia techniki. Tych ktorzy mu odjechali mial na zakretach.



:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11


Postprzez Przemo_rene » 28/9/2010, 14:15

ta zxr 400ta odpicowana na sprzedaż jak sie patrzy - nawet ranty opon psikniete plakiem...fakt - moto czyste ale cale malowane, rama też super czysta i jakby lekko inny kolor niz seria - ciekawe czy i ona nie byuła malowana ... ogólnie to bym sobie odpuścił ten egzemplaż mimo iż np napęd wygląda dobrze. Opony nie są tez jakieś super. W cenie do 10koła znajdziesz BAAARDZO dużo motocykli.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R


Re: dziekuje

Postprzez Czester » 28/9/2010, 22:38

Pat123 napisał(a):Bandit 400 - taaaa kto nim nie smigal ten nie powie. Mimo 400 ccm rowniez nie nadaje sie na pierwsze moto, pozycja powiedzmy malo ergonomiczna

Z tą pozycja to nie jest źle chyba, że ktoś jest wysoki. A świeżakom może nie podchodzić jego, że tak powiem durne oddawanie mocy (kto jeździł, ten wie o co kaman). Ale faktem jest, że to mały zapierdalacz mogący narobić wstydu całej klasie 500.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

odp

Postprzez moczumaster » 29/9/2010, 13:25

drogi przemo nie chodzilo mi dokladnie o ten egzemtlarz ale ogolnie o zxr400 tego nie kupie bo sam widze duzo dziwnych rzeczy. teraz juz sam nie wiem co kupic nie chce kupic motocykla ktory mi sie nie bedzie podobal do nauki. jesli mam sie uczyc to na plastiku bo pozniej tez zamienie na plastik i tez sport wiec dodatkowo przyzwyczaje sie do pozycji.
i naucze jezdzic na tzw popierdalaczach wiem ze 400cm w tym motorku jest b.mocne ale chyba ogarne i tak niezle zjechalem dzieki wam bo chcialem na poczatku kupic 750;-)
hehe dlugo bym nie pojezdzil. poza tym mam piekne zycie wspaniala kobiete i ladny dom wiec nie chce sie zabic i nie bede szalal nie mam 20 lat ;-)
moczumaster
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24/9/2010, 12:22
Lokalizacja: Sochaczew

Re: dziekuje

Postprzez C-bool » 29/9/2010, 16:52

CzesterTX napisał(a):Ale faktem jest, że to mały zapierdalacz mogący narobić wstydu całej klasie 500.

Dokładnie. Wszakże w klasie 500cc chodzi najbardziej o jak najlepsze osiągi, dlatego to wstyd, że 400 je objeżdża :roll:
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości




na górê