Zobacz wątek - Yamaha YZF R125 ogólne spostrzeżenia...
NAS Analytics TAG

Yamaha YZF R125 ogólne spostrzeżenia...

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Yamaha YZF R125 ogólne spostrzeżenia...

Postprzez lukasz66 » 19/9/2010, 21:51

Witam

Jestem już prawie zdecydowany na wyjazd ponad 300km po mój upatrzony motor : http://allegro.pl/yamaha-yzf-r125-yzf-1 ... 08483.html ale żeby nie wracać nie potrzebnie albo nie nadziać się to możecie coś ,,po zdjęciach'' powiedzieć o niej? Może wasze oko ekspertów stwierdzi coś co jest ,, nie tak'' oby nie :) Super by było jak by ktoś był z okolic Głogowa i sprawdził ją na żywo ale to już umieściłem w odpowiednim wątku.

Czekam na odpowiedź
Pozdrawiam
lukasz66
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3/5/2010, 18:21
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez grunder » 19/9/2010, 22:01

Po zdjęciach to moto ładnie wygląda, ale ciekawe co będzie jak zobaczysz ją na miejscu. Fakt jest świeża no i dobra cena. Warto abyś z kimś pojechał kto się ZNA.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa


Postprzez grunder » 19/9/2010, 22:05

Spójrz z przodu wisi jeden kierunkowskaz a 2 nie ma, a ponadto wydaje mi się że jakby był pęknięty plastik z przodu no i szybka zbita. Cały moto posiada jakieś obtarcia. JAK ON TO PRZYWIÓZŁ? Przyjrzyj się...
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa

Postprzez lukasz66 » 19/9/2010, 22:11

co do kierunkowskazu to jeden jest a drugi wisi, nie wiem czy sprawny i czemu on wisi. Co do wyglądu moto to właśnie albo takie zdjęcie jest że wydaję się że jest cały porysowany albo jest brudny albo jest po prostu poobdzierany po trochu z każdej strony i trzeba malować bo jak tak to dziękuje bardzo. Musze spytac goscia o dokladniejsze zdjecia albo czy tylko na zdjeciach tak wyglada, mam nadzieje ze to takie zdjecie i jest brudny co widać na lusterku. Do tego widać że jakiś rozbieracz to jest bo obok niego leży śrubokręt i widać jakieś porozbierane motory...
lukasz66
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3/5/2010, 18:21
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez grunder » 19/9/2010, 22:17

Skupuje tanio w Niemczech i zarabia w PL, na autoscout24.de masa jest takich ogłoszeń rocznych lub starszych moto w dobrej cenie lecz są troche "zniszczone". A i spójrz na przedostatnie zdjęcie na przednim kole wisi dziwnie linka, nie wiem czy to tak powinno byc...Powiem utarguj na 6000 i zrób ją dla siebie.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa

Postprzez lukasz66 » 19/9/2010, 22:40

no rzeczywiście z przodu coś ta linka nie jest tak jak powinna by być, hmm do tego jest jeszcze koło wydechu jakaś linka, która mi się wydaje że też nie powinna tak być... Czache, stelaż, lusterko trzeba dokupić ew. coś z tym boczkiem jeszcze zrobić no i nie wiem czemu ta linka jest taka wybebeszona, coś tam musiał grzebać.
lukasz66
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3/5/2010, 18:21
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez gruby19 » 20/9/2010, 07:37

wężyk koło wydechu jest ok. Ogólnie moim zdaniem moto po strzale. Zbita szybka, brak lusterka, złamany kierunkowskaz, peknieta owiewka, poobdzierany ze wszystkich stron, wydaje mi sie że pług jest pękniety chociaz nie jestem pewien. Cena zbyt mała jak na rocznik 2010. rejestracja + naprawa uszkodzen wyniesie Cie w sumie jakies 2tys zł dodatkowo
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez lukasz66 » 20/9/2010, 16:21

wydaje mi sie, że inne nie mają tego wężyka obok wydechu... Ok to jeżeli biorąc pod uwagę te wady i wszystko inne to waszym zdaniem oczywiście gdy będzie wszystko ok z ramą, papierami i nie wyjdą inne niespodzianki to patrząc na te informację, które są warto brać czy nie? Motor chce dla siebie, miałem skuter 50, sprzedałem i marzyła mi się od dawna 125, przez zimę bym sobie wyszykował i na następny sezon bym już miał legalnie sprawny motor, ale nie chce się nadziać... Co do tych kosztów to brałeś pod uwagę lakierowanie motoru lub zaprawki w tych miejscach gdzie jest ,,poobdzierany z każdej strony'' czy nie? Bo może on jest brudny po prostu...
lukasz66
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3/5/2010, 18:21
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez gruby19 » 20/9/2010, 16:31

nie jest brudny. widac ewidentnie ze lakier jest pozdzierany. zaprawek nie zrobisz bo bedzie widac ze malowany. musisz malowac cale elementy. nie wiadomo czy Yamaha nie ma perłowej farby. to zwiekszy koszty lakierowania. ja na Twoim miejscu poszukalbym ladniejszej sztuki. na to samo wyjdzie.

co do wezyka to kazdy motocykl go ma, tylko ze jest tak poprowadzony ze go nie widac. tutaj sie poprostu wysunął.
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na gr