Zobacz wÄ…tek - Bandit 650 i Fazer 600 - pytanie o masÄ™
NAS Analytics TAG

Bandit 650 i Fazer 600 - pytanie o masÄ™

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Bandit 650 i Fazer 600 - pytanie o masÄ™

Postprzez ryto » 25/8/2010, 08:15

Witam wszystkich motofanów,
na przyszly sezon będę sobie szukał trochę mocniejszej maszyny (aktualnie mam Suzuki GN250).

Wybieram pomiędzy dwoma motocyklami:
1. Suzuki Bandit 650 (N lub S)
2. Yamaha Fazer 600

Na pierwszym mi się trochę wygodniej siedzi (chodzi o lepiej wyprofilowany bak), wysokość siedziska (mam 180cm wzrostu) i pozycja za kierą są praktycznie takie same...

I teraz mam pytanie w związku z masą. Czy w dużym mieście, w korkach, te 30kg różnicy na korzyść Yamahy (250kg vs 220kg) będzie bardzo odczuwalne? Nie chodzi mi o ewentualne gleby parkingowe, ale o sprawność poruszania w mieście...

W zasadzie jestem zdecydowany na Bandita 650, ale bojÄ™ siÄ™ jego masy i tylko to mnie trochÄ™ "odstrasza"...

Pozdrawiam i proszÄ™ o pomoc.

PS na Bandicie 600 jeździłem (kumpel ma), podczas jazdy kompletnie nie czuc masy i jest bardzo wygodny. Ale w korkach może byc inaczej (jeździliśmy ok pólnocy, więc puszek było jak na lekarstwo)

PS2 motocykl będzie mi służył przez dłuższy czas, więc muszę wybrać dobrze. 70% miasto, 30% turystyka krajowa. W dwie osoby!
ryto
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4/8/2010, 12:01
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez ryto » 25/8/2010, 10:54

No właśnie nie wiem co o tym motocyklu sądzić... Silnik i pozycja za kierą mi odpowiadają, ale boję się tej wagi.

Wiadomo, 70% to miasto i manewrowanie między puszkami. Na "trasie" wagi się nie czuje...

Dzięki Wiewióra za pomoc, liczę jeszcze na innych, którzy jeździli i jednym i drugim i mogą się wypowiedzieć...
ryto
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4/8/2010, 12:01
Lokalizacja: Warszawa




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê