Zobacz wątek - Pierwszy wymarzony - CB750 Seven Fifty GDAŃSK
NAS Analytics TAG

Pierwszy wymarzony - CB750 Seven Fifty GDAŃSK

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez cycu_rsko » 19/1/2011, 14:21

Ogladalem ostatnio hayke miala najechane ponad 200 tys km.
Nie uwierzylem ze tak moze moto wygladac. Wygladala lepiej niz nie jeden motocykl, ktorego wlasciciel przy sprzedarzy zapewnia ze moto ma 29800km przebiegu.
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez goralgd » 19/1/2011, 21:21

Nieeee , no ja wiem , ze maszyny z duzymi przebiegami nie raz wygladaja super , ale nie te z Fr , a juz w szczegolnosci z Paryza , gdzie chlopaki jezdza lato i zima ( co prawda zimy cienkie ) i garazowane pod chmurka , naprawde tutaj niewielu pedancikow mozna spotkac . A ogon - tez lakierowany tylko napisalem D. U P A i my wygwiazdkowalo . Poki co zonka zaczela pod koniec lata na sevence jezdzic , to nic nie bede przelakierowywal he he he , ale felgi to na pewno .

Ps . Kurcze jakim to trzeba byc magikiem , zeby felgi w motongu prostowac... no ale zyjemy w wolnym kraju .
Aaaaa i jeszcze jedno , nie wierzcie ze tutaj ( Fr ) mozna tanio kupic moto z malym przebiegiem - te sa drozsze niz u nas w Polsce , zapewniam ( chodzi mi oczywiscie o cale , a nie powypadkowe )
goralgd
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18/1/2011, 12:50


Postprzez cycu_rsko » 19/1/2011, 21:30

Mozna prostowac, tak jak i w aucie sie prostuje.
Tylko jedni prostuja delikane "podbicie" rantu, a magicy wlasnie prostuja jajowate felgi, wspawuja ubytki i lakieruja, a pozniej twierdza ze taki kolor im sie bardziej podoba, nie twierdze ze kazdy ale na sprzedaz tak picuja.
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez goralgd » 20/1/2011, 12:56

maszyny z duzymi przebiegami nie raz wygladaja super , ale nie te z Fr

Mea culpa , nie powinienem uogolniac
goralgd
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18/1/2011, 12:50

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê