Zobacz wątek - Co myślicie o tym Bańdziorze
NAS Analytics TAG

Co myślicie o tym Bańdziorze

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Co myślicie o tym Bańdziorze

Postprzez wieszak » 12/8/2010, 10:55

Witam wszystkich chce kupić pierwsze moto mianowicie wpadł mi w oko ten bandit http://moto.allegro.pl/item1174269778_s ... lecam.html

Mam do was prośbę wyraźcie swoją opinię czy warto jest zawracać sobie nim głowę czy odpuścić, nie jestem żadnym znawca ale podobają mi się bandity jakby któryś z was mógł zadzwonić i zapytać porozmawiać i wyrazić własną opinię był bym wdzięczny

http://allegro.pl/item1186353594_suzuki ... pilne.html a tu jeszcze jeden

z góry dzieki
Ostatnio edytowano 12/8/2010, 16:14 przez wieszak, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
wieszak
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16/4/2009, 09:37


Postprzez dokter » 12/8/2010, 15:39

Wow ale sie błyszczy to albo tona plaku na wierzchu albo photoshop w użyciu :P jak sie spojży na silnik rame etc to by sie wydawało że to moto stało non stop w garażu a nie jedździło 60tkm ;p
Life is deadly.
Avatar użytkownika
dokter
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 19/7/2010, 20:59
Lokalizacja: Pomorze


Postprzez Sojusznik » 13/8/2010, 14:12

Jeżeli jeździłeś kiedyś jakimś motorem, ojca, brata kuzyna itd i masz w miarę pojęcie to taki Bandit będzie w sam raz! Natomiast jeżeli Twoje doświadczenie to tylko kilkanaście godzin na nauce jazdy to ja osobiście bałby mi się 600-tki na początek :) to już pozostaje w Twoje kwestii :)
Avatar użytkownika
Sojusznik
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27/7/2010, 16:27
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez TCE » 13/8/2010, 20:50

Kupuj jak Ci sie podoba, wszyscy tu odradzaja...
Co kupisz jakies 250, nie dosc, ze te motorki smiesznie wygladaja, to wydaje mi sie, ze jest to dosc slabe.

Ja nie jezdzilem nigdy, kupilem Fz6 i jest super (mam go dwa dni, a moglbym z niego nie schodzic), sadze, ze tu jest kwestia co kto ma w glowie - jak ktos jest debilem to zabije sie i na tej 250-tce.

Nawet jeszcze nie bylem na jazdach na prawko, lepiej sie uczyc na swoim niz jakims heblu z prawka.
TCE
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20/7/2010, 17:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez Czester » 14/8/2010, 08:11

TCE napisał(a):Ja nie jezdzilem nigdy, kupilem Fz6 i jest super (mam go dwa dni [...]

Wróć na koniec sezonu (oby cało) i napisz, ze nadal jest tak super, wtedy Twoja opinia będzie chociaż w małym stopniu miarodajna.

Odnośnie tematu skłaniałbym się bardziej ku temu drugiemu.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê