Zobacz wÄ…tek - HONDA CB 750 sevenfifty
NAS Analytics TAG

HONDA CB 750 sevenfifty

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

HONDA CB 750 sevenfifty

Postprzez marcin_z » 24/6/2010, 14:28

Ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum chciałem przywitać serdecznie wszystkich motocyklistów.

Czy ktoś moze miał przyjemność oglądac ten motocykl. Rozmaiałem z właścicielem ale jest zagranica w pracy a żona nie potrafi przesłac więcej zdjęć niektórych elementów które mnie interesuja zanim pojade na miejsce i sam się przekonam.
Ogólnie moto mi się podoba i cena jak dlamnie jest niewygórowana choć daje do myślenia.
Motocykl głównie do jazdy po mieście

http://www.allegro.pl/item1094148107_ho ... fifty.html

Skoro do powyzszego nie otrzymałem zadnej odpowiedzi to moze na temat tego ktoś coś doradzi. Chyba ze ma ochote jak jest z mińska m obejżeć w moim imieniu. http://www.allegro.pl/item1090564254_honda_cb_750.html

wzrost:185
waga:78
doświadczenie:początkujący po dłuższej przerwie

pozdrawiam
marcin_z
marcin_z
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24/6/2010, 14:06
Lokalizacja: WPR


Seven Fifty

Postprzez janekos » 2/7/2010, 21:34

Witaj Marcin

Ja też wróciłem po długiej przerwie i szukałem Hondy CB oglądałem kilka sztuk i w końcu kupiłem Yamahe XJ 900 , żeby kupić Sevenkę w dobrym stanie to nalezy wyłożyć sporo grosza.
Zawsze podobała mi się Sevenka ale żadna z oglądanych nie rzuciła mnie na kolana...aż trafiłem na XJ i po pierwszej jeździe zdecydowałem - nie szukam dalej.
Oswajam się powoli z moją czarną laleczką i powiem Ci ,że jest już nam ze sobą coraz lepiej ;)

Pozdrawiam i szerokości życzę;)
janekos
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15/4/2009, 15:42
Lokalizacja: Jarocin


Postprzez marcin_z » 17/8/2010, 09:57

Może ktoś z kolegów jest mechanikiem i ma ochote podjechać obejżeć zemną dwie hondy cb750. Najlepiej z okolic warszawy.
marcin_z
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24/6/2010, 14:06
Lokalizacja: WPR



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê