Zobacz wątek - cross 250 czy 125

cross 250 czy 125

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

cross 250 czy 125

Postprzez domin159 » 14/6/2010, 15:59

siema. jestem nowy na form i chciał bym kupić sobie crossa. mam 15 lat, 175cm wzrostu. w wieku 8 lat kupiłem skuter, w wieku 9 jeździłem mz, półtora roku temu kupiłem quada i przejechałem nim 3050km niestety jest już dla mnie za słaby i chciał bym kupić motor krosowy. czy taki będzie odpowiedni czy może jednak 125? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1946108 (otwórz link) czy może coś innego w podobnej cenir?

jak duże są koszty utrzymania takiego motocykla? najlepiej jak bym tylko tankował i jeździł, i co jakiś czas olej, klocki, czyszczenie filtrów. pomóżcie w wyborze. mam już na krosa ubiór bo został mi z quada. mam buty, buzer, kask, gogle, bluze, spodnie, więc już stroju nie muszę kupować.
domin159
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.