Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motor dla drobnej kobiety
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor dla drobnej kobiety

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Shogun80 » 16/6/2010, 12:51

OLETKA z tym skuterem bywa różnie, na codzień jeżdżę ZX7R, a nie dawno będąc w innym mieście pożyczyłem od znajomego 125 Cagiva Mito. Jak usłyszałem 125 to ręce mi opadły, ale byłem w szoku jak ten motorek się sprawuje, bardzo zwrotny a nawet osiągi całkiem przyzwoite. Więc mała pojemność nie zawsze musi oznaczać skuter, tylko te wachlowanie biegami :-(
Shogun80
Świeżak
 
Posty: 222
Dołączył(a): 18/4/2010, 08:42
Lokalizacja: Poznań/Międzyzdroje


Re: Pierwszy motor dla drobnej kobiety

Postprzez Kohelet » 16/6/2010, 20:50

siarczan25 napisał(a):Witam Wszytkich :) Chciałabym nabyć pierwszy motocykl, ale nie bardzo wiem, który model będzie dla mnie najodpowiedniejszy.
Celem uproszczenia wspomnę, że w stronę propozycji szosowo-turystycznych się skłaniam , jednakże każda sugestia bedzie mile widziana :) Dodam, że mierzę sobie całe 166 cm przy wadze 55 kg i 27 przebytych wiosnach ;)
Poradźcie jaki strój będzie lepszy - skórzany czy tekstylny. Przygodę z jednośladami dopiero zaczynam więc każda tematyczna pomoc bedzie mi na wagę złota :) Pozdrawiam!


Ja powiem tak: kolezanka miesiac temu kupila F4i. 170cm, 55kg, 27lat; i swietnie sobie daje rade :)
V rulez.
Avatar użytkownika
Kohelet
Świeżak
 
Posty: 185
Dołączył(a): 27/4/2010, 08:32
Lokalizacja: SP1 / wrocek


Postprzez cagiva4 » 24/7/2010, 12:31

Propozycja Hornet 600 moto dla Ciebie.Kombinezon skóżany bardzo dobrze wygląda tyłek dziewczyny a Ty będziesz się pewnie czuła.Tekstylny może nie pomóc przy pierwszym szlifie.
cagiva4
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7/6/2008, 18:43

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości




na górê