Zobacz wÄ…tek - CBR f4i nastro azzurro proszÄ™ o szybka pomoc
NAS Analytics TAG

CBR f4i nastro azzurro proszÄ™ o szybka pomoc

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

CBR f4i nastro azzurro proszÄ™ o szybka pomoc

Postprzez elegantos » 9/6/2010, 10:35

Witam Panowie wybieram sie dzis na ogledziny tego motocykla ale ogolnie znajomi mi go odradzaja bo twierdza ze to motocykl z toru. Choc mi siÄ™ wydaje ze gadaja glupoty. Bo jakby byl z toru to by mial raczej czache bez lamp ? Czy malowanie nastro azzurro swiadczy o tym ze motocykl jest torowy ? juz sam nie wiem zwatpilem juz. Moze ktos cos wiecej moze mi powiedziec odnosnie tego moto widzac te pare fotek.
Dzwonilem wczoaj i to jakas kobieta ta cbr-ka jezdzi twierdzi ze wszystko jest ok ale to wszycy tak gadaja.
ProszÄ™ o szybkÄ… odpowiedz.
Z gory dzieki

http://www.allegro.pl/item1070027819_ho ... obacz.html
Avatar użytkownika
elegantos
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2/8/2009, 15:30
Lokalizacja: Luboń k/Poznania


Postprzez pipor » 9/6/2010, 10:49

Po czym znajomi wnioskują, że to moto z toru? Opony niezbyt torowo zużyte, podnóżki niepościerane, a standardowe w F4 na torze szybko dotykają asfaltu (chyba, że właściciel zmieniał na sportowe sety), crashpadów nie ma. Inna sprawa, co to szkodzi, że moto jeździło po torze? Do tego przecież służą sportowe motocykle:). A wolę jak ktoś ogarnięty jeździł po torze, niż jakiś mistrz prostej katował pałowaniem do odcinki, paleniem gumy, czy nieumiejętną zmianą biegów.
pipor
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2/6/2007, 17:24


Postprzez Przemo_rene » 9/6/2010, 15:33

Ten motocykl nigdy nie był na torze to tylko malowanie.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Warior » 9/6/2010, 18:39

Przeciez jest napisane limitowane malowanie
Nie jezdzil po torze bo by bylo widac po jego wyposazeniu i uzyciu , nawet jesli jeździl to do tego sluza sportowe motorki ;)
Warior
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9/6/2010, 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez palgumeniedusze » 9/6/2010, 19:37

ta ceberka jezdzil moj kumpel z wrzesni.....na 90% !! :P nie jezdzil na torze :)
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez skidmarks » 9/6/2010, 22:01

To malowanie jest dedykowane dla fana MotoGP lub fana samego zawodnika Valentino Rossi (jego autograf jest na baku) lub kogoś komu przypadnie do gustu. Dla mnie bomba chociażby ze za chwilę będzie naprawdę rodzynkiem :)
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê