Zobacz wątek - PROŚBA O MOTOR SUZUKI GSX 600 F - POZNAŃ
NAS Analytics TAG

PROŚBA O MOTOR SUZUKI GSX 600 F - POZNAŃ

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

PROŚBA O MOTOR SUZUKI GSX 600 F - POZNAŃ

Postprzez michalplock » 3/5/2010, 12:03

Witam, Panowie w związku ze prawko zdane sezon mozna powiedziec sie rozpocząl szukam czegos żeby poczuc to cos ... :) Znalazłem z wyglądu bardzo fajny moto moim zdaniem spoko na pierwszy raz jak to sie mowi SUZUKI GSX-F 600. link do ogłoszenia.... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1844831 ... I teraz moja prośba moze jest ktos z Poznania kto mogł by mi pomoc w ocenie sprzetu moze zna sprzedawce albo przynajmniej dobry serwis ktory by "tanio" ocenił przynajmniej z grubsza co z nim, czy jest sens sie w niego pchac ja jako "świeży" motocyklista .. bardziej napalaniec nie chce kupic czegos zeby pozniej ladowac kasy a bardziej zeby sie zabic .. ;| bo rama peknie czy hamulce nie zadzialaja... ;|

Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto naprawde powaznie podejdzie do tematu bo ja niestety od motorow nie mam nikogo dobrze znajÄ…cego sie.
Dzieki i czekam na odp. :)
michalplock
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/12/2009, 01:06
Lokalizacja: PÅ‚ock


Postprzez elegantos » 3/5/2010, 15:58

Z tego co sie orientuje to aktulanie w Polsce sa tansze motocykle niz zagranica. Bylem w DE (szukam dla siebie sprxzeta) ale nic ciekawego tam nie znalazlem. W Niemczech nawet stare sztuki w dobrym stanie sa drozsze niz w PL. A ta maszyna jest z nieniec wydaje mi sie ze pewnie jej cos dolegalo albo dolega. Po lakierze widac ze "nowka" do tego doliczyc trzba koszt rejestracji 500 zl. Pozatym przebieg cos dziwnie maly. Ciekawe czy serwisowana do samego konca.

Znajomy ma do sprzedania wlasnie taka maszyne i moge Ci polecic bo facet nie stawia na koło i jezdzi normalnie tym sprzetem. Przysle go tu na forum i sobie pogadacie jak jestes zainteresowany.

http://www.allegro.pl/item1018914171_su ... rower.html
Avatar użytkownika
elegantos
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2/8/2009, 15:30
Lokalizacja: Luboń k/Poznania




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê